Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek normális vagyok?

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés

13,5 éves vagyok 158cm, 45kg, semmi izom

szerintetek hogy néz ki egy 13,5 éves lány

és hogy tudnék fogyni,izmosodni ha lépcsőn szögdelek,futok

a karjaimat hogy tudom vékonyabbá feszesebbé tenni

és a fenekem hogy lesz kisebb feszesebb.

És mért nem vesznek észre a fiúk????? Mi a baj velem????

Hogy tudok kitörni a másod hegedős szerepből??

és egy 14-15éves lánynak köldök piercing??? persze lapos, izmos hason hogy állna?? Normális válaszokat lécci!!!!!


2012. márc. 18. 20:23
1 2
 1/16 anonim válasza:

küldj egy képet és mondok véleményt priviben :)

20F

2012. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem szeretnék képet felrakni
2012. márc. 18. 20:27
 3/16 Ivan Iljics válasza:
13 és fél éves vagy. Azért nem érdekled a pasikat mert gyerek vagy.
2012. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de nálam fiatalabbak járnak valakivel
2012. márc. 18. 20:41
 5/16 anonim válasza:

Te figyi, ez nem lóverseny. Nem azért kell járnod valakivel, mert mások is ezt csinálják, hanem mert találsz valakit akivel szeretitek egymást. 13,5 évesen mit akarsz? Nagyon gyerek vagy még. Piercinget felejtsd el. Majd ha 17-18 évesen is akarod, majd akkor.

45 kilóból ne akarj fogyni, de tornázhatsz, attól izmosabb leszel. Lépcsőzés nagyon jó a fenékformáláshoz.

2012. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
158 cm 45 kg-mal nem lehetsz kövér. Én is voltam annyi olyan 15 évesen és akkor azt mondták hogy vékony vagyok. Izmosodni persze mindig lehet. Én akkoriban úsztam. Az nagyon jó, mert minden izomodat mozgatja, erősíti. De nagyon jó az aerobic is. És van többféle. A body art az kimondottam alakformáló, de nehéz. Sztem jó lenne neked a zumba is amit sztem kimondottan élveznél. Karjaidra meg súlyzót ajánlok.
2012. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

aerobic koztam most szertornázni kezdek

am kösszi a válaszokat

2012. márc. 18. 20:50
 8/16 A kérdező kommentje:
ja és nagy a hasam és azt mondja az apám meg csomóan a suliból meg az utcán is meg szólnak hogy dagadék hájas
2012. márc. 18. 20:52
 9/16 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok 159 cm 45 kg és vékony vagyok. Sztem nem kéne fogynod egyáltalán. Izmosodni meg úgy tudsz ha tornázol lépcsőzöl ienektől
2012. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
kis pocak elképzelhető. nem gáz, mert növésben van a szervezeted, és el fogja használni a növéshez, főleg ha sportolsz és nem zabálsz mellette. Akik meg ezt mondják nem tudják milyen a kövér ember.
2012. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!