Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúránál lehet minden nap...

Fogyókúránál lehet minden nap sportolni, pl. Futás, bicaj, aerobik. Tehát hogy muszáj szünetet tartani, vagy lehet szünet nélkül is, ha bírom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne lehetne? Minél többet mozogj, annál hatékonyabb a fogyás! Ne ne felebb, legyen legalább 1-1,5 órás minden edzés!
2011. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Persze megvannak egy órásak, másfelesek :) Megy a zöld kezecske
2011. júl. 23. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért 1-2 pihenőpap nem árt meg
2011. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pihenő napot én sem értettem sose, de kb 2 hónapig futottam minden nap kmbe számoltam 8-12ig változó mellette figyeltem az evésre ahogy tudtam (fután után volt bicaj,kori vagy épp vmi otthoni torna is) és inkább csak rengeteg izmot szedtem fel és nem fogytam nem is nagyon látszott... lehet azért mert nem volt a pihenő nap sose, én nem tudom. állítólag a pihenő nap azért kell hogy regenerálódni tudjon az izom és ha túl sokat mozogsz úgy jársz mint én, de nem bántom rengeteget javult az állóképesség és kezdhettem újra :)

remélem legalább a fele érhető volt, azért sok sikert :) (és végül pihenő napnak legalább annyit ajánlanék hogy gyengébb edzés arra a napra vmi nem olyan megerőltető)

2011. júl. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert az izmosodás olyan nagy baj mi?

Inkább legyen valaki izmosan kövér mint soványan gebe.

2011. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!