Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás helyett, elég az otthoni...

Futás helyett, elég az otthoni aerobik? És a szobabiciklitől nem lesz vastagabb combom?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon utálok futni.. egyszer már belekezdtem de nagyon hamar kifáradok..

Viszont szeptemberre mindenképp szeretnék megszabadulni legalább 5-6kilótól..

Kérdésem az lenne,hogy ha otthoni tornát végzek(nem ugrálósat), [link] (ilyeneket,meg pl.Bíró Ica,Tatarek Rezső,Rubint Réka tornákat),és ez mellett diéta akkor ez ugyanolyan hatásos?

Ja és, a szobabiciklitől nem lesz vastagabb combom?:S

előre is köszi!


2011. júl. 24. 23:59
 1/9 A kérdező kommentje:
a futásos kérdés azért van,mert mindenhonnan szeretnék fogyni,és legtöbben azt mondják ez a legjobb:/
2011. júl. 25. 00:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a zsírégetéshez elvileg kell az intenzív mozgás, erre jó a szobabicó. Vastagabb lesz-e a combod? Nem tudom, attól függ, most mekkora. Ha vékony igen, ha vastag, valószínűleg nem. Izmosabb lesz az biztos.
2011. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát valami ugrálós aerobik is kéne ha már otthoni dolgot akarsz csinálni. de ha a diétád rendben van és rendesen csinálod ezeket akkor simán lehet eredménye.
2011. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi!:)

amugy nem vastag a combom,inkább egy kicsit husis.

2011. júl. 25. 00:22
 5/9 anonim válasza:
100%

RENDES diéta mellet használ ez is, de nem az igazi. Futással sokkal többet érnél el, ezt tapasztaltam rengeteg emberen már. Ez a torna pont azért van, hogy pénzt húzzanak le olyanoktól, akik le akarnak fogyni, csak nem akarnak kimenni a lakásból hozzá. A futás nagyon adja, vegyél normális cipőt, keress valakit akivel kimész futni esetleg.

Sajnos én nem tudok futni, biciklizek helyette, comb témára nem tudok válaszolni, mert nekem genetikaileg elég vastag a combom.. Esetleg egy Elliptikus tréner és jó lenne.


Egyébként azért utálsz futni mert kifáradsz? :DD Elején erőltetett séta, aztán 5perc futás-5perc séta. Csak fokozatosan, egy idő után nem fáradsz el.

19/F

2011. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Hát nekem ezek a tornák ingyenesek :D letöltöttem netről.

Am igen azért utálok,mert kifulladok,elfáradok,meg nehezen veszem rá magam mert unalmas :S

de lehet az lesz a vége hogy mégis:)

rendesen a diétát pedig tudom tartani azzal nincs gondom.

2011. júl. 25. 01:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a futás a legjobb és ahogy az elöttem hozzászóló írta nem muszáj folyamatosan futnod,szoktasd hozzá magad kezdetben 5 perc futással,5 perc sétával. Viszont azzal nem értek egyet hogy ezeket a Rubint Réka és hasonló tornákat csak a pénzlehúzás miatt találták ki. Én Rubint Réka tornát szoktam csinálni minden másnap (egyik nap 20 perc has,2 nap múlva 20 perc comb (ami eléggé ugrálós és kifárasztó rész,én jobban megizzadtam tőle mint 20 perc futástól) aztán 2 nap múlva 20 perc fenék (eléggé kemény lett tőle a fenekem:D)

Nekem ez bevált,én sem szeretek futni ezért ezt csinálom,de ha nem csak azért csinálnám hogy megmozgassam a testem és formában tartsam magam (mert amúgy semmi bajom az alakommal) hanem fogyni akarnék akkor eljárnék emellett futni. Szerintem a futás+torna a leghatásosabb.

18/L

2011. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Bármit csinálsz, a lényeg: izzadj meg és a végére legyél hulla fáradt, de komolyan. Emellett kevesebb kalóriát egyél, mint amennyit ledolgozol. Ha úgy érzed, hogy az edzés túl lightos akkor csinálj nehezebbet.
2011. júl. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én féléve már bicajozom, nem lett vastag a lábam, ellenben nagyon jól formálódott a fenekem :)
2011. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!