Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vadállat?

Hogyan legyek vadállat?

Figyelt kérdés
olyan környéken jártam suliba 14 éves koromtól egészen 20 éves koromig suliba ahol szét törték egymás orrát kiverték egymás fogait üvegbe lökték egymást drogoztak stb..ebbe nőtem fel ,minden napomat meg határozza eza dolog aki nem szimpatikus ütni akarom egyből akinek nője van ütni akarom egyből csak nem merem egyszerűen nem vagyok elég ideges hozzá és tudom hogy nem ütök nagyot , ezért frusztrált leszek az emberek között, és félek tőlűk , rájöttem hogy arra buknak a csajok is aki "mindenkit" bezúzz és amíg nem zúzok be" mindenkit "nekem nem lesz csajom , nem tudok rossz vadállat fiú lenni és 20 évesen eddig egy nőm se volt ,bokszolni jártam de az se segített nem letem erősebb , pszhilógus se segített, nem értem hogy más edzés nélkül is erős és szét üti a másikat én meg edzésel se lehet hiányzik belőlem az agresszió ??mit csináljak??mindig ilyenekkel látom a nőket és nekem is ilyenek kell lenni mert ezt szeretik ezért bolondulnak mega lekezelésért

2012. márc. 20. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

ezt már kérdezted tegnap.

korrekt választ is írtam neked,arra sem reagáltál semmit.

de most,hogy kifejtetted részletesebben,a fő problémád az antiszociális hozzáállásod.

a bereccsentek persze,hogy nem kellenek a csajoknak.

minél inkább jobban mozogsz társaságban,minél inkább kijössz az emberekkel,annál előbb lesz csajod/csajaid.

a negatív bókok-neg-nyomása a csajokra nem egyenlő a lekezeléssel.

2012. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg egy idióta beszari barom vagy, ezért kerülnek el a nők...


A csajok nem arra buknak, aki szétver mindenkit, hanem arra, hogy biztonságban érezzék magukat valaki mellett. Szerinted egy olyan komplexusos paranoid idióta mellett, mint amilyen te vagy, ez lehetséges?

2012. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez a dolog nem arról szól, hogy tőled mások mit várnak el.

Természetes úton az ember arra figyel, hogy Ő mit akar elvárni másoktól - és ugyanezt (vagy többet) önmagától is elvárja.

Ha meg tudod őrizni az önbecsülésedet és tudod, mit vársz Önmagadtól, akkor vagy erős. Nem akkor ha másokat földbe döngölve akarsz "feljebb" jutni.

Látni kell, hogy mi tesz egy embert értékessé.

Ha csak az izmokat látjuk meg az izzadságszagra gerjedünk, az egy állati, szaporodási ösztön:

Lehet ebbe az irányba is menni, de elég szar érzés...

olyan mintha gennyben úszna az egész világ.


És vannak tényleg király dolgok is amiket lehet értékelni.

De alapvetően magunkat kell értékelnünk, különben másoktól sem várhatjuk ezt...asszem.


Béke

2012. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy kezeltesd magad vagy ne járj emberek közé.
2012. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, eddig két tartós kapcsolatom volt, egy 3,5 éves és még mindig tart egy már közel 1,5 éve. Mindig azt mondták, hogy: "olyan biztonságban érzem magam veled". Sose voltam kötekedős, de ha oda került a sor oda tettem magam. Nem attól lesz csajod, hogy játszod a nagyfiút, hanem attól ha van egy kisugárzásod. Akkor "zúzz be" valakit ha arra okot is ad, de előtte az utolsó előtte pillanatig keresd a békés megoldást. Így lesz tiszteleted, aztán tekintélyed és nőd.
2012. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!