Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi érdemes tennem? Vékony...

Mi érdemes tennem? Vékony vagyok előbb kondizzak vagy küzdősportot tanuljak?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok és nem tudok meghízni. Mit csináljak előtt? Technikát tanuljak, vagy előbb erősödjek meg?
2012. márc. 21. 19:20
1 2
 1/19 dirtboy ***** válasza:

hát a küzdősporttól nem fogsz meghízni szóval hízásra azt semmi kép.

egyébként ne hízni akarj hanem izmot építeni azzal jobban jársz.

ahhoz tömegnövelő étrend és kondizás kell de nem megy egyik napról a másikra szóval nem árt ha szereted is majd azt amit végül csinálni fogsz.

2012. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Őőő úgy értem, hogy azt akarom, hogyha pl: a belvárosba kell mennem (ritkán járok arra) akkor ne az legyen benne, hogy hú mi lesz ha megtámadnak, hanem azt, hogy meg tudom védeni magam.

Így értettem. Szóval, hogy előbb tanuljak meg egy csomó fogást és utána erősödjek, vagy fordítva.


A hízásról már lemondtam, sehogy nem megy, porokat meg nem fogok enni!

2012. márc. 21. 19:28
 3/19 dirtboy ***** válasza:

a port inni kell nem enni.

honnan tudod hogy nem sikerülne pár kilót felszedni ha még nem volt normális étrended?

egyébként attól hogy híznál ugyan úgy ki lennél téve a támadás veszélyének sőt attól hogy küzdő sportolsz akkor is.

ha többen betámadnak akkor nem sokra mész a küzdő sporttal sem.

nem azt mondom hogy ne csináld csak azt hogy attól hogy küzdő sportolsz még ugyan úgy megkéselhetnek vagy akármi lehet.

2012. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Járj le gyúrni. Nézz vmi edzéstervet a shop.builderen. Étkezz rendesen napi 4-5x. És ne küzdősportolj, mert attól nem hízol. Ha nem megy a hízás, akkor egy Jumbora fizess be, de csak akkor, ha jól kajálsz.
2012. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

dirtboy: köszi a válaszoddal semmire sem mentem.


Nem hízni akarok, hanem azt, hogy meg tudjam magam védeni.


Amúgy minden hízásos dolgot kipróbálta. Napi 4-5x kaja, ilyen kaja, olyan kaja...


De most önvédelem kéne, erre mi jó?

Előtt technika és fogások, vagy előtt legyen kicsit erősebb?

2012. márc. 21. 19:53
 6/19 dirtboy ***** válasza:
nagyon szívesen
2012. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A ilyen olya kajás dolgok(amit írtál) nem 3 nap alatt hoznak neked 5 kiló izmot... Hiába tanulsz önvédelmet ha csont és bőr vagy. Meglöknek és repülsz, eltörik valamid.

3-4 hónapig élj csirkén, rizsen és zabpelyhen...

2012. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az biztos hoz pár kilót, + edzél
2012. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

3 évig próbáltam hízni. Eszek rendesen, és volt hogy 7-8 hónapig minden nap 2-3 óránként telezabáltam magam. Sütivel, hússal, tésztával... mindennel ami hizlal. Semmi eredmény.

Az orvosom azt mondta, hogy kb. olyan gyors az anyagcserém mint valami amfetaminfüggőnek.

A tesóm 1,6x nehezebb nálam és én sokkal többet eszek mint ő.!!

2012. márc. 21. 21:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Oké, hogy gyors az anyagcseréd, de nem fénysebességű. Kell étrend és tartani azt. Nem pedig "szarokkal" tömni magad.
2012. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!