Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnék?

Mit sportolhatnék?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy fogyni szeretnék, de valahogy a futás nem nyerte el a tetszésemet.Sose értettem,hogyan lehet élvezni,de pár napja rávettem magam. Sajnos nem élvezem, és szerintem ez elég nagy baj. Van esetleg valami ötletetek, hogy még milyen sportokat próbálhatnék ki,amivel fogyni is lehet?

2012. márc. 21. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is diéta. :) Mehetne bicaj (szobabicaj is), lépcsőzés, ugrókötelezés, ellipszis tréner. Heti 3-4-szer 40 perc.
2012. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

nem tudom miből gondolod hogy mindenki aki fut szeret is futni.

tudod vannak emberek akiknek vannak céljaik és ahhoz hogy azt elérjék áldozatot kell hozniuk.

akik meg is hozzák ezt az áldozatot azok a győztesek.

akik meg elbuknak azok a vesztesek.


mindenesetre gyors sétától,biciklizéstől,ellipszistrénertől stb.től is fogyhatsz ha megfelelő étrended van hozzá.

2012. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én valahogy mindig úgy gondoltam,hogy amit élvezettél csinálok,és szeretek is,azzal jobb eredményt is tudok elérni.és itt nem csak a fogyásra gondoltam,hiszen nem mindenki ilyen célból fut ugye :) de köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!