Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzés típus/fajta...

Melyik edzés típus/fajta hatékonyabb?

Figyelt kérdés
Neki szeretnék vágni valamilyen edzésnek, de nem tudom melyik lenne a leghatásosabb! Olvastam Fegyencedzést, Meztelen harcost, Kettlebell-t! Mindegyik nagyon tetszett, de választani nem tudok, mivel nagyon megoszlik a vélemény mindegyikről! Vagy valami más ötlet esetleg? :) Hozzáértők segíthetnének! :)
2012. márc. 22. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a cél? állóképesség, erő, izomméret?
2012. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lényegében pont ezeket szeretném fejleszteni, amit leírtál! Ehhez keresem a megfelelő edzést!
2012. márc. 22. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Fegyencedzéssel nem lenne nagy izomnövekedés, de erősödnél, kettlebell edzéssel nagyon jó állóképességed lenne, ha pedig az izomtömeg az elsődleges szempont, akkor én a súlyzós edzésre szavazok. Persze ezzel is erősödnél.:)
2012. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy három különböző edzés kéne az én célomhoz :D De az meg elvileg nem ajánlott... Valamit csak kitalálok, hogy jó legyen! :)
2012. márc. 22. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég kettő. Súlyzós edzést egészítsd ki kettlebell-el.

Lenne erő, izom és állóképesség. :)

2012. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Köszi a segítséget!! :)
2012. márc. 22. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne választani? Akár végezhetsz háromféle edzést (calisthenic, súlyzó, kettlebell) is párhuzamosan. Mondjuk mindegyiket heti kétszer. Másfelől a Fegyencedzés és A meztelen harcos nem zárják ki egymást, Az előbbi átfedi az utóbbit, csupán máshogy közelíti meg. Nem kel, választanod közülük.
2012. márc. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez is igaz...akkor valahogy összehozok egy edzés tervet, ami nem üti egymást és a leghatásosabb lesz! Köszi mindenkinek! :)
2012. márc. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!