Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném eltüntetni a testemr...

Szeretném eltüntetni a testemről a felesleget, de hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, 67 kiló és kb 165 centi magas. Eléggé sok felesleg van a testemen, amit le szeretnék valahogyan tornázni magamról. Nem szoktam egészségtelen dolgokat enni mint pl a chips, vagy különféle édességek pl csoki..(egy héten egyszer max, de erről le tudnék mondani). Reggelizni itthon nem szoktam, csak suliban, oda 3 kiflit hordok maximum, ez elég egész napra. Aztán ebédelni itthon szoktam, amit anyu készít ebédre. Vacsira pedig valami könnyűt, de van úgy hogy nem is vacsizok semmit..

Az lenne a kérdésem hogy a felesleget hogyan tudnám eltüntetni, diéta nélkül? Milyen gyakorlatokat csináljak? mint pl a fekvőtámasz(gondolom h ezzel nem fog a felesleg eltünni, csak példa volt.)

Értelmes válaszokat kérek, előre köszönöm!


2012. márc. 23. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az edzőteremben levő nagyonizmos emberek sem két és fél perc alatt lettek olyanok, évekig edzenek folyamatosan, úgyhogy nem tudom, honnan szedi mindenki ezt, hogy jaj, félek, nehogy véletlenül túl hamar túl izmos legyek -__-

Sok ész, hová mész...

2012. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Így van, nem leszel hamar nagyon izmos.:)

[link]

2012. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Kajálok normálisan és keményen eddzek.
2012. márc. 23. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!