Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléshez kapcsolódó...

Tömegnöveléshez kapcsolódó kérdés, ötlet, tippet, megoldási javaslatot kérek?

Figyelt kérdés

Röviden a tényeket írom:


190cm magas vagyok és 60kg, ezen szeretnék változtatni. Nagyon soványnak érzem magam + munka mellett szeretnék még sportolni is feles szabadidőmben.


Kajáról


1, Csirke+rizs az amit az alapnak mondanék (mint főétkezés) Csak igazából nem tudom hogy csirkemell avagy csirkecomb az ami megérné. Árát nézem az utóbbi, amit jobban szeretek akkor is az utóbbi.


2, Napi szinten miből mennyi?


3, 2 műszakba dolgozom fizikai munkát 1 "ebédidővel". raktáron belülre nem vihetek be kaját, üdítőt stb, csak amit a cég biztosít 1,5 literes szentkirályi ásványvíz lehet nálam (sima)


Munkaidő délutáni 14től 23ig (kaja kb 18óra köröl), haza és reggel 9:30 körül kelek.

Délelőtti 6tól 14ig (kaja 10óra körül), 5kor kelek.


reggelre nem igazán tudok "sokat" enni, bár reggelizem valami szemetet amivel bírom 10ig. Zabpelyhet próbáltam de nálam hashajtó hatása van, nem tudom miért..



Szóval a kérdés hogy ilyen munka/időbeosztás mellett hogy tudom megoldani a kaját? Illetve a csirke+rizs-t mivel tudom kiegészíteni? Ugye 2 étrend kellene, 1 a délelőtti munkára, 1 meg a délutánira :( Nem szeretnék ilyen több 10e-res tömegnövelőket.


Köszönöm a válaszokat :)



2012. márc. 19. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked kell napi min. 120g fehérje és 300 g ch.

Mehet csirkecomb is, nem baj, hogy kicsit zsírosabb. Ehetsz még halat, marhahúst, tojást is, krumplival vagy teljes kiőrlésű tésztával.

Munka előtt be kell kajálnod rendesen és a kajaszünetben is, és ahogy hazaértél akkor is.

2012. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Fizikai munka mellett 120g fehérje és 300g CH baromi kevés lesz. Nem könnyű dolog munka mellett rendesen kajálni, de meg lehet oldani. Étrendet találsz itt: [link]

Olyat keress, amiben legalább 200g fehérje és 450g+ CH van. A kaját valahogy meg kell oldanod munkaidőben is. 8 órában 1 kaja az semmi! Menj ki wc-re ha nincs más és kajálj ott. Szarni csak kiengednek. :D

2012. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Munkaidő előtt, közben és utána tudok enni akár közvetlenül is, és így azért csökkenthető. Esetleg valami turmixra gondoltam, amit előre bekeverek és a felét megiszom kezdés és ebédidő között, másika meg kaja és munka befejezés között. (Telefonálást is tiltják raktáron belül, mégis van aki telefonál, szóval egy doboz turmixba nem fognak belekötni)


esetleg ezzel ki lehet egészíteni a kajálást valamennyivel?

2012. márc. 20. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az jó lenne, ha meló közben még le tudnál gurítani egy darált zabpehely- protein turmixot.
2012. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!