Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az úgynevezett "börtön edzéste...

Samtechnich kérdése:

Az úgynevezett "börtön edzésterv"-et használom. Mennyi idő Míg látszik az eredmény?

Figyelt kérdés

[link] ez az az edzésterv amit csinálok. 1 hete kezdtem, 15 éves, 178cm, 83kg vagyok. Van rajtam súlyfelesleg, és azért kezdtem el gyúrni, hogy az átalakuljon izommá. Szerintetek ez hasznos lehet erre a célra? És a derekamon(oldalt) sok

a zsírpárnám, azt hogy tudom eltűntetni?


2012. márc. 25. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok itt a félreértés. A zsírt nem tudod átalakítani, mert a zsírszövetből nem lesz izomszövet. A zsírt le kell adni szálkásító diétával és aerob mozgással (pl. kocogás, bicaj).

Emellett mehet az edzés amit belinkeltél, az megfelelő, de ez nem börtön vagy fegyencedzés, hanem otthoni súlyzós, de annak teljesen jó.

2012. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Nekiállok futni, + norbi dvdkre tornázok. Emellett a napi bevitelem nagyjából 500-600 gramm körül lehet. Ebből nagyjából 300gramm fehérje. A sulyzós edzést kétnaponta csinálom. A bal kezem kisebb mint a jobb kezem, nagyjából 4.5 centi a különbség befeszítve. Ezt hogy tudom korrigálni?

2012. márc. 25. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne csinálj rá külön gyakorlatokat a gyengébb karra, elég, ha jobban koncentrálsz edzésnél arra az oldalra. Hozzá fog erősödni a súlyzós edzéstől, de teljesen nem biztos, hogy egyforma lesz, mert nagyon kevés embernek az.
2012. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2012. márc. 25. 12:53
 5/10 A kérdező kommentje:

Mivel még nagyon fiatal vagyok(15/F)

1.nem fognak tönkremenni az izületeim a gyúrásnál?

2.És a gerincem is ferde egy kicsit, arra jó a gyúrás?

2012. márc. 25. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha szabályosan végzed és megfelelő súlyokkal nem lesz gond.

Úgy értem, hogy ne próbálj nagyobb súlyokkal edzeni annál, amivel szabályosan megy a 8-12 ismétlés.

2012. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sokat segítesz. Adnál egy E-mail címet, vagy egy Facebook címet privátban? Ott Kényelmesebben Tudunk beszélgetni. Az úszógumim, ami a derekamon van(oldalt), azt futással tudom csak eltűntetni, vagy gyúrással is menni fog?
2012. márc. 25. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jó szálkásító diétád van , akkor is érdemes kiegészíteni heti 3 aerob edzéssel a súlyzósat, így hatékonyabb.

Írj privátban, ha tudok, segítek.:)

2012. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem a fegyencedzés, bár egész jó gyakorlatoknak tűnnek. Ha fegyencedzeni akarsz, ajánlom hogy töltsd le inkább e-bookban a könyvet, hasznos holmi.


A fogyásban nem segít sokat, viszont kb. a leghasznosabb erősítőfeladatokat tartalmazza. A zsírégetéshez én a futást ajánlom ami gerincednek is jót tesz, erősítéshez viszont ez tökéletes.

Ha fegyencedzést akarsz viszont elkezdeni, készülj fel arra, hogy nem "felfújt", óriási izmaid lesznek, mint ami most a divat, de sokkal funkcionálisabbak.

Szóval ha csak kinézeted akarod turbózni, nem ez a te sportod, akkor inkább emelgess külső súlyokat, annak gyors hatása van, bár gerincferdüléseden talán ronthat kicsit.

2012. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
ha nem akarod hogy az egyik karod nagyobb legyen mint a másik, felváltva recsizz:DD egyszer ezzel egyszer azzal verd ki a tojást:D
2012. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!