Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék agresszívabb?

Hogyan lehetnék agresszívabb?

Figyelt kérdés

K1-ezem, és egyszerűen nem tudom magam felpörgetni kesztyűzésnél. Az életben is nyugodt vagyok, nagyon nehéz kihozni a sodromból. Hogyan "hívhatnám ki a vadállatot"?

21/f


2012. márc. 26. 19:57
 1/4 Zakathol ***** válasza:
100%

Ez nem válasz, csak egy észrevétel: Ha nem vagy agresszív akkor mi a francot keresel a K1-ben? :D

Az én logikámban ez úgy működne, hogy ha ki is próbálom és látom hogy nem az igazi, akkor nem azon agyalok, hogyan lehetnék vadállat, hanem hogy akkor ahelyett mit csináljak :)


A választ meg reméljük megkapod. :D

2012. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond az edzősnek, húzzon fel. Mondjuk vágjon pofán ( csak lightosan), szidjon!
2012. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
köss bele olyanba, aki nem mer visszaütni, belejössz majd, és agresszívebb leszel.
2012. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretem csinálni, meg érdekel a küzdősport, csak egyszerűen nem tudom előhozni a "vadállatot". Az utcán belekötés másba meg nem méltó dolog, gusztustalan...
2012. márc. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!