Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz edzésterv?

Futáshoz edzésterv?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, kondiba járok heti 5x normális edzéstervvel és szedek MHP Up your mass magas fehérjetartalmú tömegnövelőt. Ezen kívül heti 3x még otthon P90X ab ripper 16perces csak has edzést csinálok. Kockás hasat szeretnék, eddig a felső kettő jött ki és azon gondolkodtam, ha elkezdek futni mondjuk heti 3x amikor nem hasazok az segít?

Ha igen, akkor hogy fussak? Mármint hány kilométert, mennyi ideig, milyen gyorsan, illetve hoyg elég-e a heti 3?


2012. márc. 26. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz futni akkor sokkal jobban oda kell figyelni majd a fehérje bevitelre mert a futás aerob ezáltal járhat izomveszteséggel , de az is tény hogy a legjobb fogyókúrás gyakorlat. Segít a kocka hasban mivel zsírt éget az egész testről és mivel a hason kevesebb zsír lesz ezért jobban ki fognak rajzolódni a kockák rajta.

Nem a táv a lényeg hanem hogy rendszeresen csináld mondjuk heti 3-4 alkalommal , 40-50 percet közepes tempójú kocogásban... :)

2012. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Ha gondolod próbáld ki én már a 2. hétnél tartok és nagyon szeretem!!! :D

2012. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a táv igen is lényeg. 30 perctől nem fogsz fogyni. 1 óra felett kéne akkor kocogni. De minek akarsz kockás hasat? Sakkozni akarsz rajta? Egyébként fogalmam sincs hogy hogy fussál mert nem tudom milyen erőállapotba vagy.
2012. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!