Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek is mondjak le...

Szerintetek is mondjak le róla? :S

Figyelt kérdés

Nos szeretnék egy boxzsákot. Ami magába nem is olyan nagy gond csakhogy én panelba lakok. Azért nincs kedvem lejárni az ősökhöz h zsákoljak egy kicsit. Anyám szerintem "túl hangos" amikor ütöm és nemlehet a plafonba se belefúrni...

Szerintem HÜLYESÉG! Meglehet azt oldani. Aki panelba lakik és fent van neki boxzsák mondja már el a véleményét legyen oly szives:D Előre is köszi:)


2012. márc. 27. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya a boxzsáknak,panelban simán fúrhatsz plafonba.Attól függ mekkora zsákot akarsz,hány kg-osat.De csavarszaküzletben kaphatsz ilyen menetes dübelt,nekem azzal van felrakva,
2012. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
du 4ig ütheted egy órát,ha jóban vagy a szomszédokkal.
2012. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért du.4-ig?Én van hogy este kilenckor még elvagyok vele,nem olyan hangos az...
2012. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért 4ig,mert akkor érek haza.
2012. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahha,értem,és nem szereted ha zajonganak.....:)
2012. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D Háááááát őszintén nemtudom mennyire vagyok jóban a szomszédokkal köszönünk és kész. De szerintem reggel elmennek este jönnek sok vizet nem zavarna egy kis zsákolás.
2012. márc. 28. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem vászonzsákom van,nem tudom,a műbőr zsákok lehet jobban döngenek,hangosabbak,ha megütöd,de nem szolnak majd érte sztem.

Ha igen,akkor edzhetsz a szomszéddal is,az tuti puhább :)

2012. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lee12 ***** válasza:

nekem terason van és a 30 méterre lévő szomszédot zavarja

inkább járj el rendesen box edzésre ott megtanulsz ütni mivel így a vaktában ütögetésnek se haszna nincs és egy idő után uncsi

2012. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Régen wing tsun-oztam szóval az "alapokkal" nincs bajom. Sajnos box, vagy akármilyen edzések itt nincsenek csak birkózás. Az meg nem nagyon izgat. Debrecenbe bejárni meg csak nyáron tudok... És a Thai box érdekelne és gondoltam jól jönne egy boxzsák még csak a feszkó levezetésére is mert a falat már unom ütni...
2012. márc. 29. 13:03
 10/10 lee12 ***** válasza:
járj birkózásra, hamar megszereted (minden nap van így nem lesz sok energiád estére) és jó alakot ad és kemény leszel
2012. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!