Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés súlyzókkal?...

Otthoni edzés súlyzókkal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én egy 17éves elég vékony srác vagyok,177cm magas és 60kiló.A kérdésem az lenne hogy milyen gyakorlatokat tudtok mondani,esetleg komplett edzéstervet?2db 5Kg-os súlyzóm van és jelenleg nincs időm konditerembe járni(mivel nyelvvizsgára és előrehozott érettségire készülök),de nyáron mindenképpen szeretnék eljutni.Mostanában kezdtem el nőni,eddig 160centi körül mozogtam,tehát az is érdekelne hogyha még növésben vagy(esetleg) akkor szabad-e edzenem?Vagy pont most kéne elkezdeni?Kajabevitelt nem tudom szabályozni,mivel anyukám főz,maximum annyiban hogy megeszem :D

Ennyi lett volna,előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2012. márc. 28. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy otthoni edzéssel is ugyanazt el lehet érni mint a terembe csak megfelelő, edzésterv, súly és kitartás kell, de az a 2db 5kg-os sulyzó igencsak kevés. A tescóba lehet kapni olcsón súlyzó szettet szerintem érdemes lenne egy olyat beszerezni. Ha növésben vagy akkor nagyon hasznos az edzés, szerintem sokkal jobban fejlődik úgy az ember. Innen nézhetsz otthoni edzéstervet : [link] :)
2012. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,mivel nem tudok min tolóckodni/húzódzkodni ezért azt kihagyom sajnos.Viszont tesómnak van 12 Kilós súlyzója,lehet áttérek majd arra :) Mégegyszer köszi
2012. márc. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!