Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik hatásosabb?

Szerintetek melyik hatásosabb?

Figyelt kérdés
[link] program hatásosabb vagy pedig ha minden másnap lenyomok 8×25 fekvőtámaszt? És érhetek-e el fekvőtámasszal valamilyen eredményt?
2012. márc. 28. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet elérni fejlődést fekvővel, de nem akkorát mint ha terembe járnál, de kezdésnek tökéletes.

Szerintem megfelel napi 8x25 és minden 2. héten növeld 5-el az ismétléseket vagyis 8x30 lesz belőle két hét múlva.. Sok sikert és jó edzést ... :)

2012. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó lesz a 8x25. Mjad ahogy az elöttem író mondta, 1-2 hetente emeld 5-el.

Ha eléred az 50-et, akkor már megpróbálhatod az egybe 100-at.

2012. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, de akkor szerintetek nem is érdemes neki állni a [link] edzéstervnek?
2012. márc. 28. 17:34
 4/9 anonim válasza:

én egyszer elkezdtem ezt a programot, program elött 30-at tudtam program után 130.. tehát fizikai fejlődés mindenképp volt, de külsőleg nemigazán, persze akkor még nem ettem normálisan meg semmi csak csináltam..


persze ez nem mostanság volt azóta 60-70 nek is örülök :D

2012. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha, hát csinálom akkor minden másnap a fekvőt aztán majd lehet neki állok a programnak.
2012. márc. 28. 18:01
 6/9 A kérdező kommentje:
De fekvőtámasztól nem fog sokat nőni a mellem ugye ?:S
2012. márc. 28. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokat nem, mert ahhoz nagyobb terhelés kell, pl amiből csak 8-10-et tudsz csinálni. Ezért jobb a súlyzós edzés tömegnövelésre.
2012. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aha értem, de akkor melyik hatásosabb a 100 fekvős vagy az én edzéstervem, melyiktől lesz jobb az erőnlétem 2 hónap mulva?
2012. márc. 28. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Az állóképességed az egyszerre minél több ismétléstől lesz nagyobb.

Az izomzatod és az erőd pedig a nagyobb ellenállású gyakorlattal lesz nagyobb. Pl egykezes fekvő vagy hátizsákba nehezéket raksz.

2012. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!