Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aptonia protein?

Aptonia protein?

Figyelt kérdés

4fajta van belőle, melyik lenne a leghatásosabb?

tömeget szeretnék növelni.


67 kg 185 cm és 16/F


fajták: mk protein (tejfehérje) 74%fehérje

soy protein (szojafehérje) 87%fehérje

cw protein (tejsavofehérje,kazein,izolát) 91%fehérje

pure whey protein (tejsavofehérje,izolát) 95%fehérje.



2012. márc. 28. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a márkát, de elég drágának tűnik. Szóját semmiképp.

Na meg ugye van normál étrend mellé?


A legelső tuti, hogy tejfehérje, és nem tejsavó?

2012. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aha tejfehérje.

hát igazából 3kg csomagot terveztem pure whey az 7000 körül volt, a többi 10000-11000 körül. Természetesen összeállítok majd egy étrendet is amit megpróbálok betartani (anyagilag, ideileg) illetve edzéstervet is összerakok.

2012. márc. 28. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb legyen étrend és edzésterv, utána jöhet a kiegészítő. Hol láttál te 3 kilósat 7ezerért? Vagy én értettem valamit félre?


Amúgy vannak ennél olcsóbbak, pl vpx syngex, myofusion. Őket szokták ajánlani az okosok leginkább. Ha nem számít az ár, akkor meg On 100% Whey Gold Standard.

2012. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
suli közbe még nem is akarok venni, igy a legelején elöbb megprobalok belejönni abba hogy számolgatok mindent aztán május juniusba meg beleteszem az étrendbe ezt.
2012. márc. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!