Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjeturmix ennyi idősen?...

Fehérjeturmix ennyi idősen? Lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, 4 hónapja járok konditerembe, de előtte is sokat sportoltam. Az étrendemet természetesen rendbe szedtem, és mellőzöm az egészségtelen-mű dolgokat. Káros lehet-e a szervezetemre nézve, hogy ennyi idősen elkezdek fehérjeturmixot inni edzések után (heti 3x járok)? Tudom, hogy természetes, meg minden, és szerintem nem lehet bajom tőle, de azért inkább megkérdezem. És ha elkezdem inni, akkor csak edzések után, vagy a többi napon is mondjuk vacsora után? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2012. márc. 28. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem káros, sőt.. Edzés után a legfontosabb, de ha jut belőle, akkor mehet reggel is a zabpehelyhez. Este túrót egyél.:)
2012. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fehérjétől semmi bajod nem lesz, fehérje az a húsban is van csak itt koncentráltabban és tisztább állapotban, a csirkemelltől sem lesz bajod :)
2012. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. márc. 28. 19:39
 4/8 anonim válasza:
Csáó mi van abba a turmixba meg,hogy csinálod mert nekem is kéne.Köszi
2012. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tömegnöveléskor: protein + dextróz + víz. :)
2012. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De olyan amit itthon eltudok készíteni.Nem olyan amit boltba tok venni.Szóval ha amink fura neve van azt hol tuddom beszerezni.
2012. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz proteint venni, akkor a legjobb a csirke-rizs vagy tojásfehérje (sült vagy főtt) + rizs (puffasztott is jó). Más kaját felesleges barkácsolni, mert nem lesz megfelelő. De a legjobb a tejsavó protein+dextróz.
2012. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod a proteinturmixtól, ez semmi misztikum, hanem elsődleges fontosságú tápanyag, csak tisztább, por formában.

A proteineket nagyon keményen bevizsgálják, mieőtt piacra menne, szóval kizárt hogy egy embernek baja legyen tőle.

Nyugodtan ihatod, sőt, edzés után kell is, de az edzés utáni turmixba dextróz is kellene.

2012. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!