Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyáshoz, alakformáláshoz ez...

Fogyáshoz, alakformáláshoz ez az étrend megfelelő?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni -emellett formásodni is.

Nem indulok nagy súlyfelesleggel,mindössze pár kilót,maximum 5-öt szeretnék fogyni.

Étrend:

Reggeli (fél9-9 körül): 3 tojásrántotta+ 67gramm tönkölybúzás kenyérszelet

(ez kb akkora,mint egy zsemle)

Ebéd: 100 gramm csirkemellfilé+ 50 gramm rizs+ zöldségköret

Uzsonna: 100 gramm csirkemellfilé+ zöldségköret

Vacsora: edzés után fehérjeturmix


De,ha reggel edzem :

Reggeli (edzés előtt): fehérjeturmix

Rögtön edzés után is egy fehérjeturmix,amint a suliba értem,ott 100 gramm csirke+ rizs ( ez ilyen fél11-11 tájékán)

"Ebéd" ( fél3-3 körül): 100 gramm csirke+ zöldségköret

Vacsora: 50 gramm csirke


Köztes étkezésnek,ha megéhezem egy banán vagy egy pohár joghurt,de általában nem vagyok éhes.



Edzés: heti2-3* 1 órás súlyzós edzés,2-3* futás


2012. márc. 29. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezzel úgy nagyjából 3-4 hét alatt fogyhat valamit az úszógumim? Tudom,hogy nincsen helyi fogyás,de ennyi idő alatt látszódik valami ?
2012. márc. 29. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet vele fogyni, de ha kocogsz is mellé az mégjobb.. :) És az étrend is rendben van én este még egy kis száraztúrót is ennék. :)
2012. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Több részre oszd el a kaját. Maximum 3 óránként legyen valami kaja. A mennyiség akár jó is lehet, de majd a fogyás üteméből úgyis látod. Testsúlyt csak én nem látok vagy nem írtál? Mert az mondjuk fontos...
2012. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

teljesen jó,de legalább 5 v 6 kajálás kellene a 4 helyett.

lefekvés előtt rakj be egy adag sovány túrót.

formásodni=izomzatot építeni meg kalória deficitben nem tudsz,mert nincs miből épülnie.

2012. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!