Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál hogy legyen az...

Szálkásításnál hogy legyen az étrend?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi fehérjét kell bevinni pihenőnapokon is mint edzésnapokon, de veszek nitro pure whey-t és az oldalon csak az van írva, hogy edzésnapokon 2 adag, a pihenőnapokra nincs írva semmi, így gondolom ott elég 1 adagot, de azért 20g fehérjét kajából nem olyan könnyű bevinni. Nem gond ha pihenőnapon is 2x eszek belőle?

2012. márc. 22. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gond. Legyen meg a napi fehérje.
2012. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

ugyan annyit kell bevinni minden nap viszont több kell mint tömegeléskor.

szálkásításnál 3g/tskg protein menjen.

hogy mi van a nitro ra írva szard le,nem lényeg.

a protein mennyiség legyen meg.

2012. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát azért kérdezem, mert így is bajos lesz összerakni az étrendemet, most állok neki és vagyok 67 kg, ebben van bőven zsír is ez igaz, lehet hogy le kell menjek 60ig, de azért a 200g fehérjét durva lesz bevinni.
2012. márc. 22. 20:29
 4/11 A kérdező kommentje:
nos hát még van egy hetem kb, de nem tudom mit alakítsak, tömegelésnél mindig a ch volt a kevés, most meg a fehérje a kevés. 34g fehérje kéne még, de a ch meg már megvan. hát igen, csirkemell kéne de ezt nem tudom hogy fogom kivitelezni :( csirkecomb nem jó szálkásításnál, ugye?
2012. márc. 22. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Esti túró megvan?

Miért gond a csirkemell?

2012. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem a legolcsóbb, igazából a fehérjeporral egy árban van az igaz, de nem tudok egész héten annyit enni, azt még megoldanám valahogy, hogy napi 1x tudjak enni, de az anyám valahogy nem támogatják ezt a testépítős, sportos témát. teljesen oda van, hogy miért nem eszek tésztát (utálom), meg hogy nem lehet mindig húst enni stb. hiába magyarázok neki bármit is...
2012. márc. 22. 20:56
 7/11 A kérdező kommentje:
hmm túró nincs, milyet vegyek? amúgy nem nagyon vagyok oda a túróért, valamivel lehet ízesíteni?
2012. márc. 22. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Sovány túró legyen, én lidl- ben veszem, de van sok helyen.

Esti fehérjének ez kell, mert lassú felszívódású kazeint tartalmazz.

Megeszel 150g-ot így lesz kb. 20g fehérjéd.

Én proteinnel ízesítem.:)

2012. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nézegetem neten, ha a lidlben találsz akkor biztosan lesz a tescoban is (az van a városunkban csak). viszont amiket néztem azok elég zsírosak (12-24g / 100g)
2012. márc. 22. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Bakony vagy Nádudvari zsírszegény túrót keress.
2012. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!