Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor teljesen felesleges...

Most akkor teljesen felesleges a súlyzós edzés? Már nem értek semmit

Figyelt kérdés

Szinte csak fehérjét eszem kevés ch-val,mert fogyni szeretnék maximum 5 kilót.De emellett alakot formálni is,ezért heti 2-3* súlyzózom és ugyanennyiszer futok is.

Itt mindenki azt írja,hogy nem lehet izmot építeni,ami nyilván így van a kalória deficit miatt,de akkor mi a fenének javasolják a súlyzós edzést,ha teljesen felesleges?

Nem izmot akarok építeni,hanem formálni azt.

15 kilóval guggolok,kitörök,5-7 kilóval fekve nyomok,bicepsz..Tudom,hogy lány létemre nem sok,de most kezdtem és nem a 3 kilóval végzett 100-as ismétlés számokat végzem,hanem rendesen megdolgoztatom az izmaim.

Amíg le nem fogyok,addig csak kardiózzak és utána súlyzózzak?

Étrend:


Reggeli: 3 tojás rántotta,1 db teljes kiőrlésű zabpelyhes zsemlével vagy tönkölybúzás kenyérrel (ami 65gramm)

( ez olyan 9 körül)

Ebéd : 1-2 körül: 100 gramm husi + saláta

Uzsi: 4-5 körül: ugyanez

Vacsora: fehérjeturmix futás után


Reggeli súlyzós edzés esetén:

Edzés előtt,után fehérjeturmix

Edzés után kb fél órával (fél 11 körül)100gramm csirke+ 50 gramm rizs

Ebéd (fél3 körül): 100 gramm csirke+saláta

Vacsora ( 6 körül): 50 gramm csirke+saláta


2012. márc. 30. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem felesleges a súlyzós edzés, jól csinálod.

A kezdőknél és újrakezdőknél lehetséges diéta alatt is egy kis izomnövekedés.

Amúgy ha nem is növekszik az izom diéta során, akkor is legalább nem vesztesz izmot, a súlyzós edzéssel és a magas, 3g*testtömeg kg fehérjebevitellel tudod megőrizni az izmokat.

2012. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem sok izom van rajtam,amit meg lehetne tartani.Igazából csak formálni szeretném,hogy a popsim kerekebb,feszesebb legyen,a diéta után amúgy is izomtömeg növelés a cél,de a pocakom hozzá nem esztétikus:)
2012. márc. 30. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem, de úgy tudod formálni, ha:

-izomtömeget növelsz, mert a formát az izmok adják, tehát akkor tömegnövelő étrend kell,

-zsírt adsz le, ha már megvan a kellő izomméret.

2012. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem felesleges a súlyzós edzés,és nyugodtan csinálhatod kardió mellett.a súlyzós edzés azért kell mellé,hogy ne ess össze,legyen valami alakod.tehát formálni fogod tudni.

30/F

2012. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!