Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl puding vagyok? :D

Túl puding vagyok? :D

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a futás terén kész katasztrófa vagyok. Anno 3 évig intenzíven sportoltam, de miután kiléptem, eléggé elhagytam magam. Mostanság többször próbáltam futni, de bárhogy próbáltam(még kocogásnál is) pár méter után fuldoklom. 174cm és 81-82 kg vagyok. Ez a probléma?

Vagy túl puding vagyok, és nincs tűrőképességem?


előre is köszi a válaszokat.


15/F


2012. márc. 31. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy a kocogást hogy 2 perc kocogás-1 perc pihenő, vagy pedig 200 m kocogás-1 perc pihenő és minden héten növeld vagy 1 perccel vagy 100m-el a kocogás idejét/távját, és így 1 hónapon belül már jó formában leszel, én sem tudtam jól futni de aztán ezzel a móddal bele jöttem, jah és heti minimum 2-3 kocogás legyen meg szerintem :)
2012. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 N0rbi04 ***** válasza:
Szerintem nem jó pihenőket beiktatni. Csak nehezebb szerintem újra nekikezdeni. Én fokozatos növelést javaslok. Addig fuss míg "ki nem vagy". Utána még egy kicsit, hogy fejlődj is. Körpályán pl. Egy kör még lazán megy. Kettőnél kicsit fáradsz. Akkor még egyet vagy egy felet. Ezt tartsd egy hétig pl. aztán növeld a távot ha bírod, ha nem megy lépj vissza. Nekem bejött. Levezetésnek meg séta. Nem szabad megállni végén se.
2012. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!