Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerem? Kérdés lent.14/F

DownDownDown kérdése:

Konditerem? Kérdés lent.14/F

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemsokára megyek konditerembe ismerősömmel,és azt szeretném,hogy jól látszódjon a mellizmom (kockákra gondolok). Ezt melyik géppel lehet leghamarabb elérni úgy,hogy ne akadályozzon a növésben?Még nem tudom hányszor mennék hetente,de 3x biztos.Köszi előre is. 14/F

2012. márc. 31. 22:42
 1/3 anonim válasza:
ha mellizmot akarsz, ne a gépekhez menj oda. először fejlessz valamit, amit a gépekkel formálhatsz. nyomj fekve. :D
2012. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen elsősorban még várnék egy évet a helyedben, még jobban ajánlanám a saját testsúlyos gyakorlatokat, de nyilván semmi jogom beleszólni :)

Ha már mentek, és ha először mész, akkor először átmozgató edzést végezz, csak akkora súlyokkal, amikkel gond nélkl végig tudsz csinálni 4 sorozatot, anélkül, hogy nagyon megerőltetnéd magad.

A mellizomra elsősorban a nyomások a legjobbak, fekvenyomás különböző fajtái, és a tárogató gyakorlatok.

De ami még a legfontosabb ÉTREND legyen rendben, anélkül semmit nem ér az egész.

2012. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző kommentelővel.

ÉN is inkább a saját testsúllyal való edzést ajánlom.

Ha meg konkrétan mellizomra akarsz gyúrni,akkor én a fekvőtámaszt ajánlom.A létező legjobb gyakorlatok egyike.

A felső testen mindent erősít.És bárhol csinálhatod,nem kell kondira költened a pénzed :)

2013. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!