Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősport vs Testépítés?

Küzdősport vs Testépítés?

Figyelt kérdés

Hali, 23 éves vagyok, 5 évet bokszoltam, 2 és fél évig birkóztam, és ezzel párhuzamosan egy-két hónap kihagyással kondizgattam, erősítettem. Most jelenleg MMA edzésre járok és mivel a küzdősport - testépítés nehezen kombinálható össze, azért az edzések alatt a fegyencedzés/ meztelen harcos mixet tolunk. Persze van otthon egy fekvenyomó pad 2x20 és 4x10 kg-os súlyzókkal, és persze megy a fehérje is, ételkiegészítők és kreatin nélkül. A következő a kérdésem, szerintetek melyik módszer a jobb?


A küzdősportos, amivel nem lesz olyan brutális a tested mint a testépítőknek de kiegyensúlyozottabbá válsz és erősebbé, vagy a testépítés, amivel tökéletes tested lesz de nem feltétlenül jár egy jó kondival?



2012. ápr. 1. 11:25
 1/5 dirtboy ***** válasza:

a testépítés is kiegyensúlyozottá tesz ha szereted is csinálni nem csak teher.

gondolom az erősebbét úgy érted hogy verekedésben.mert ha pusztán a nyers erőt nézzük akkor bizony egy testépítő erősebb.

az meg hogy nem jár jó kondival elégé hülyeség.

néha be iktatsz kardiót is és jó kondiban leszel.


hogy melyik a jobb?

egyik sem jobb a másiknál.

van akinek mindkettő jó van akinek mind kettő hülyeség.

neked kell eldöntened hogy melyiket akarod csinálni és azt csináld.

2012. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit ertesz testepites alatt.

Ha 110 kilos barom alatt akkor a kondid tuti lemegy, de ha egy laza 80 kilo izom akarsz lenni azt jo kondi mellett is meg tudod tartani es boxhoz is idealis.

Es ugy is nezhegsz ki jol.

2012. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

/Ha 110 kilos barom alatt akkor a kondid tuti lemegy, de ha egy laza 80 kilo izom akarsz lenni/


állatnak írják nem alattnak.


érdekes meglátás egyébként.

szóval ha a kérdező 80kilós akkor király csávó de ha eléri a súlya a 110kilót akkor egy barom állat lesz.

hallod kérdező ne mutasson a mérleg 110kilót mert egy barom leszel.

80kiló legyél.

a magasságod úgy tűnik nem számít,szóval még ha 2méter magas vagy se legyél 110kiló csak 80 mert akkor leszel istenkirály.

2012. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem allat, az allat az te vagy.

A 110 kilos alatt azt erti....

A masik meg, h megneznem en, h egy 110 kilos gyerek olyan allokepesseggel rendelkezik, mint egy 80 kilos, a 110 mar sok es szerintem eleg egyertelmu, h atlagmagassaghoz merten mondtam nem pedig egy 220 centis szemelyehez, de ha jo jatszani a hulyet akkor jo:)

Ha meg kotekedos kedvedben vagy menj at a masik szobaba anyadhoz.

2012. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:
100%

az a baj tudod hogy baromnak mondod a 110kilót.

még ha átlag magassághoz is nézzük a 110 kilót azaz amire azt mondják hogy kétajtós szekrény akkor sem barom.

miért lenne barom az aki nagydarab és izmos?

csak azért mert nagy és izmos?

és mi van akkor ha 5 diplomája van 4nyelven beszél és komoly üzletember.

nyilván ilyen kevés van de attól hogy valaki nagydarab még nem barom.

te meg minden nagy darab izmos embert le baromozol?

gondolkodj el azon hogy aki akkora nagy darab az is egyszer vékonyabb volt,pont olyan mint akire azt mondod hogy hű de jó.

attól hogy valaki nagydarab még ugyan az az ember aki egykor 80kiló volt.


anyám nem a másik szobában van hanem a nappaliban,a másik szobában a te anyád van pont úgy ahogy hagytam.

2012. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!