Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tökéletes lesz így az étrendem?

Tökéletes lesz így az étrendem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 61kg-os 174cm-es srác vagyok. Kíváncsi vagyok a szakik véleményére is, esetleg ők mit módosítanának rajta?!
2012. ápr. 1. 18:07
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
és hol az étrend?
2012. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Háhá. bocsi, a nagy sietségben lemaradt.. :P


Íme:


[link]

2012. ápr. 1. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Két kanál lenolaj még kellene bele a telítetlen zsírok miatt.

100 tojásfehérjét hogy viszed be, az kb 30 tojás?

Vagy veszel tojásfehérjelét? Mert van olyan.:)

Amúgy nem rossz.

2012. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én a tojásfehérjét úgy vettem, hogy feltörtem a tojást, és a fehér részéből kimértem 100g-ot, ma ez 3 tojás volt. (sárgája nélkül). Lehet hogy rossz ötlet... Ezért is tettem fel itt a kérdést :) A lenmagolajról annyit hogy nemnagyon van rá lóvém, pedig tudom hogy jó lenne.. Esetleg valami gyümölcs, vagy zöldség nem tudná helyettesíteni?
2012. ápr. 1. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, én néztem el, jól van írva az csak 12 g fehérje a tojásnál.:)
2012. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:

symple whey helyett menjen jobb tejsavó.

tejet pedig iktasd ki vagy legyen zsírszegény de jobb lenne kihagyni.

egyébként igen jó lesz de edzés utánra kell még tejsavó és dextróz vagy vitargo.

ezekkel együtt meg már tuti hogy sok lesz a ch bevitel szóval majd a kajádban néhány helyen csökkentsd a cht.

vitamin legyen.

2012. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés, a tejet kiiktatom, de vízzel meg valami undorító a zabpehely (számomra). Vitamin persze van, + az edzés után is 40g simple whey + 60g dextróz. Azért választottam ezt a proteint, mert így jövök ki a legolcsóbban havonta. Ugye még tanuló vagyok, így néha napján anyagi gondokba ütközök. Szerintem még mindig jobb mintha nem lenne edzés után semmi :)
2012. ápr. 1. 18:30
 8/11 dirtboy ***** válasza:
de úgy sem jó az íze hogy víz meg protein és abba a zab?
2012. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig úgy finom.:)
2012. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy még nem próbáltam. Igazat megmondva eddig nem is ittam fehérjét reggelire, mert így is pont hogy kijövök a kiegészítőkkel egy hónapra (edzés után ittam csak). Holnaptól kezdek el kajálni normálisan. Igaz eddig is ettem, de rendszertelenül. Ha így rákérdeztél akkor gondolom úgy jó íze van :)
2012. ápr. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!