Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi hány perc futás kell...

Napi hány perc futás kell ahhoz hogy látszódjon is az eredménye?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
futástól izmosodni nem nagyon fogsz, csak az állóképességet növeled
2012. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha fogyni akarsz, akkor ahhoz diéta és aerob mozgás szükséges, neten keress utána
2012. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Fussál minimum 2-3km-t háromszor egy héten. Egyél kevesebbet, mint amennyit elégetsz. Keressél egy kalóriaszámláló progit a neten, egy idő után belejössz és tudod, mennyit ehetsz.
2012. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha erről szólna az élet, hogy futástól lenne eredményem, akkor én már Arnold Classic-os külsővel rendelkeznék :)
2012. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia a kérdés sajnos nem túl pontos, talán ezért jönnek a furi válaszok. 1. Mi legyen az erdmény? 2. nem mindegy a tempó! 3. Nem mindegy mit és mennyit eszel!

Szóval két dolog fontos, ez olyan, mint a fizika vigyél be kevesebbet, égess el többet. Én úgy vagyok vele, ha elindultam futni, legyen is értelme, szóval 30-40 percet minimum érdemes, akkor el tudsz égetni 300-400 kcal. Jó sportolást:) Mondom a saját adataimat, ha az segít (?) 1000 km futáson vagyok túl egy év alatt és némi odafigyeléssel lement 2 méret:) Ezt lehet gyorsítani a megfelelő diétával:)

2012. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta sportolok, kb 3 éve a szülések után napi rendszerességgel és szép formás vádlit és popsit értem el vele. De most átváltottam a futásra, célom lenne ennek megőrzése. Főleg a vádlim maradjon úgymond izmos. Szóval erre vonatkozik a kérdésem hogy ezzel megőrizhetem e.
2012. márc. 4. 22:33
 7/7 anonim válasza:

30-40 perc közepes tempójú futás már komoly eredménnyel jár!


Természetesen napi minimum 2-2,5 liter ásványvíz szükséges.

Cukros fenéknövesztők, alkohol, éjszakai zabálás tiltólistán.


Viszont egyél változatosan: tejtermékek, húsok, gabonafélék, gyümölcs-zöldség.

Ne koplalj de ne is kajáld tele magad...

2012. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!