Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ah túl lusta vagyok?

Mit tegyek ah túl lusta vagyok?

Figyelt kérdés
Annyi mindent szeretnék csinálni és próbálok is midnent beleadni de még így se érzem elégnek amit tewljesítek... Nem csak a sportokban... rengeteget alszok, lusta vagyok tanulni, hamar elfáradok, nem vagyok kipihent, egész nap fáradtnak érzem magam, takarítani is lusta vagyok, ha elhatározok valamit és utánanézek mire elolvasok egy cikket vagy nézek egy vidit ellustulok és elhalasztom.. szeretnék frisebb és szorgalmasabb lenni... lehet ezért tenni valamit?
2012. ápr. 3. 21:35
 1/10 A kérdező kommentje:
ha*
2012. ápr. 3. 21:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Multivitamin kell és egy kis akaraterő.:)
2012. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akaraterő van csak elnyomja a "majd" + "miért pont most? miért értelme van pont most? elég később". :D
2012. ápr. 3. 22:14
 4/10 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


A multivimamint a Montez, jól írta:)


Jó lenne, ha oda figyelnél az étkezésekre, mert én akkor szoktam így érezni magamat, ha túl keveset eszek, vagy ha kimarad egy-két étkezés!

Vagy ha túl sokat edzek, akkor is szintén ez fog történni...


A teljesítménnyel már nekem is évek óta problémáim vannak és nem igazán tudtam megoldást találni rá...

Az viszont biztos, hogy mindenképp hinned kell magadban a sport terén ahhoz, hogy menjen! Szerintem azzal, hogy nem hiszel benne és alábecsülöd a képességeidet erősen gátolhatod a teljesítményedet és a fejlődésedet!

Ill. fogadd el azt, hogy az adott pillanatban, te csak ennyire vagy képes, és higyj benne, hogy a következő edzésen már egy kicsit jobb lesz.

Addig örülj ameddig a mérce a Te kezedben van, hidd el sokkal roszabb az, ha más mondja meg mit kell élérned.


A többire szintén azt tudom írni, hogy ne gondolkozz, csak csináld!

2012. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 *Glissade* ***** válasza:

"akaraterő van csak elnyomja a "majd" + "miért pont most? miért értelme van pont most? elég később". :D


Menj el olyan edzésre, ami időpontra kezdődik, ne otthon próbálkozz.

2012. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
járok edzésre... hip-hopozok ami azért kemény is... emelett futni járok és ma külön itthon si nyújtottam meg fitness gyakorlatokat csináltam... ilyen téren nem becsülöm le magam.. tudom hogy még ennél is többre vagyok képes és hogy majd egyszer még többet tudok megmutatni a képességeimből.. szóval ezzel nincsen probléma.. étkezés... sokat eszek (mostanában próbálkozok mértékkel de nem nagyon figyelek rá még mindig... pedig az is menne mert nem érzek kibírhatatlan késztetést... meg ha elhatározom akkor kibírom akár az egész napot evés nélkül de valamiért mégse csinálom.) az edzést sem nagyon viszem túlzásba mivel lusta vagyok hozzá... eljárok hip-hopra ha kell gyakorlok itthon. futni megvan szabva magamnak mikor járok.. a multivitamint kifejtenétek miért lenne jó szednem? :D
2012. ápr. 3. 22:23
 7/10 *Glissade* ***** válasza:
Azért mert azt írod túl sokat alszol és egésznap fáradt vagy.
2012. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Na ezzel én is hasonlóképpen voltam.Anno fél éve tervezgettem hogy elkezdek fogyni meg sportolni és mindig ott volt a kisördög ,hogy most nem jó, nincs kedvem, fáradt vagyok,most esik az eső stb.. >>szoval mindig kerestem kifogásokat és utána ugye persze hogy nem sikerült semmi maradtam ugyan úgy lusta.


Egyszer aztán azt mondtam ,hogy most már elég ez így nem mehet tovább >>> ez volt kb 2 hónapja rávettem magam nagy nehezen ,hogy nincsenek kifogások és elkezdtem futni,csinálni,nem lustulni >>> nehéz volt elkezdeni meg mindig ott motoszkált a fejembe a lustaság>>>azóta sikeresen fogytam is sportolok is meg energiám is van.Na de azért vannak még olyan dolgok amin változtatni kell >>> nem lehet az egyik napról a másikra megváltozni >>>szépen fokozatosan kell csinálni.


Na nem akartam filozofálgatni de tényleg minden akarat kérdése mi irányítjuk az akaratunkat a testünket nem pedig más:)

Többek között hagy osszam meg az egyik kedvenc mondásom: ami az aszalom előtt van kifüggesztve:)


“Akár azt hiszed hogy képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad van.” (Henry Ford)

2012. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Velem is ez a helyzet:(

Sikerült azóta változtatni?

2017. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En is ilyen vagyok :( vagy 5 éve probalok magamon erőt venni, de xsak hullám völgyek vannak. Hol jo fogyok kicsit aztan elengedem magam es kb ida jutok ahol elkezdtem. Ti hogy álltok?

Kéne valami ami elég erőt ad egy radikális életmód váltáshoz

26/L

2021. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!