Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem Stanazolol-t es erdekel...

Vettem Stanazolol-t es erdekelne tobb ember velemenye a szedesel kapcsolatban. Tik hogyan hasznaltatok?

Figyelt kérdés
10mg-set vettem egyenlore csak 100 darabom van de en ezt kevesnek tartom.Gondolom mindenki piramisba szedte.De szivesen elfogadnek tanacsokat....

2012. ápr. 5. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mink?
2012. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mar abszolut nemtudok hizni! es 1ev mar 1dekaval sem tudok tobbet nyomni,se gugolni,se huzni.Megallt az UPDATE PONT!
2012. ápr. 5. 23:23
 3/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Mink nem szedjük , mer minknek van eszünk és nem kapkodunk be minden szart.

Te neked nincs, így ne is számíts használható válaszra. Azt csinálsz a szaroddal, amit akarsz.

Majd a természetes kiválasztódás elintézi amit kell.... ;-)

2012. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akarmilyen nagy szoveget is idevagsz,Naturba nemlehet fejlodni,csak par evig.ha te magas vagy es a testsulyod is megvolt mikor elkeztel edzeni akkot te SZEENCSES vagy.De nem mindenki ilyen.valakinek 2szer tobbet kell edzenie.....
2012. ápr. 6. 01:54
 5/7 thewhiteman ***** válasza:
vagy csak rendes értendnek kellene lennie:)
2012. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
stanazolt nem kell piramisban szedni! Max első héten szedjél 2szemet reggel egyet és edzés előtt egyet ha kettőtől nem lesz semmi bajod akkor mehet végig 8 hétig a napi 4-5 szem. 100darab tényleg kevés lesz, am milyen stanát vettél??
2012. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem vagyok natural, hivatásos testépítő edző vagyok. Használunk jópár "szert", de amit te divatból, majomkodásból bekapkodsz, azt egy rendestestépítő soha nem használná.


Nem tudom hallottál -e minőségről ?!

A szemes cuccok nagy része hamis, rossz minőségű, azonosíthatatlan. Azért népszerűek, mert olcsók és sok ilyen fiatal strand-gyúrós keresi, akiken szép pénzt lehet kaszálni. Egyszerű bekapkodni és várni a csodát....

De csodák nincsenek, majd rájössz :-)

Főleg, ha többet ártsz vele magadnak, mint használsz.

Nyugodj meg, hogy az első 10 évemet az edzésben szteroidok nélkül húztam le és fejlődtem annyit, mint te a hamis Stanazoloddal....

Bármibe lefogadom, hogy edzeni sem tudsz normálisan és a táplálkozásod sincs azon a szinten, ahol kéne.

2012. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!