Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megyek valamilyen aerobic/s...

Ha megyek valamilyen aerobic/spinning órára (Brill fitn. Ill Gildamax) akkor utána használhatom még a kardiógépeket vagy kitessékelnek?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon nem elég az az 1 óra edzés és nem érzem magam fáradtnak se,főleg,hogy az edzés intenzív része talán 35-40perc,az előtte-utána lévő nyújtásokkal és a késve érkezők miatt-.-"

Ezért szeretnék ilyen edzés után kardiózni fél órát,de nem tudom kitessékelnek-e,ha én aerobicról még a terembe ezeket az eszközöket használom.

Nem szeretném abbahagyni ezeket a csoportos órákat,mert sajnos egyedül nincs kitartásom és unalmas az edzés,de mivel sürgős lenne leadnom a feleslegemet,ezért hosszítanék az edzésen így.


2012. ápr. 6. 07:22
 1/2 A kérdező kommentje:
??
2012. ápr. 6. 19:30
 2/2 anonim válasza:
Kérdezd meg a recepción! De a savoyában lehet használni a termet is és órára is lehet menni a bérlettel.
2012. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!