Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő + kilókért?

Tömegnövelő + kilókért?

Figyelt kérdés

Nos nagyon vékony vagyok,ezért szeretnék pár kilót felszedni.Edzem is minden másnap.Az étrendem olyan amilyen.(sajna nem tudok rajta változtatni-na nem ezért mert nincs pénzem hanem mert nem én főzök és nem várom el h külön rám főzzenek)Arra gondoltam h vmi fehérje porral pótolnám azt a mennyiséget ami ahhoz szükséges h meglátszódjon rajtam az edzés és ami nagyon lényeges h felszedjek min. 10 kilót.Már 2 éve edzem 3 kilót szedtem fel,amibol le is adtam amikor leálltam vele.Bármilyen tömegnövelőt megvennék(ill bármilyen szert)ami növeli a súlyomat.

(amennyiben lehet azt ne írjátok h egyek többet,mert már ennél többet nem bírok-van h naponta 10X is étkezem)

19/F


2012. ápr. 10. 19:03
 1/6 Zakathol ***** válasza:

19 évesen illene tudni főznöd magadnak, senki nem várja el hogy megfőzzék neki. Pláne, hogyha lenne rá lóvé. Innentől kezdve kifogáshalmaz az egész, végig se olvastam :D


Na jó de: Az egy dolog, hogy napi 10x eszel, de ha arra alkalmatlan, alacsony energiatartalmú élelmiszereket akkor persze hogy nem hízol. Állíts össze egy normális tömegnövelő étrendet 5-6g*testtömeg szénhidráttal, 1g*testtömeg zsírral és 2-2,5g*testtömeg fehérjével és egyből meg fog indulni a súlyod.

Ésszel kell csinálni és akkor menni fog.

2012. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne, ha meg tudnád enni a napi 2-2,5g*testtömegkg fehérjét és 5-6g*testtömeg kg szénhidrátot. De hogy segítsek is vegyél vpx syngexet vagy mutant wheyt [link]

és tegyél hozzá edzés után még 40-50g dextrózt.

Reggeli zabpehelyhez is tegyél két adag proteint, így talán közelebb leszel az optimális fehérjebevitelhez. Este is nyomj be 150g túrót és ízesítheted még egy kis proteinnel ezt is.

2012. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

lehet hogy 10x eszel de nem mindegy hogy mit és hogy mennyit.

ha csak 3kiló menet fel összesen akkor ott a gond már nem kicsi.

nem gondolom hogy tápkieggel akkora tápanyag hiányt tudnál fedezni de meg próbálhatod vagy az árán veszel húst és megsütöd magadnak.

így nem kell elvárnod anyukádtól hogy külön főzzön rá mert te megcsinálod.

vitaminod legyen és nézhetsz egy olyan tómegnövelőt ami sok hasznos tápanyagot tartalmaz.

ha sok pénzed van vegyél MRP-t.

az MRP-k azok komplett étkezés helyettesítő készítmények viszont nem olcsók.

zabot is be iktathatnád,meg túrót is estére,ezeket nem kell anyukáddal elkészíttetni csak megenni.

2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aha,kössz az eddigi válaszokat megpróbálok ezek szerint cselekedni csak valamit nem értek.

"...2-2,5g*testtömegkg fehérjét és 5-6g*testtömeg kg szénhidrátot "

Nah ehhez h álljak hozzá?Tudom h van vmilyen oldal ahol ezt ossze lehet valahogy állítani mert így fogalmam sincs h miben mennyi szénhidrát meg fehérje van.Esetleg ha valaki felvilágosítana (esetleg vmi link),annak megköszönném.

2012. ápr. 10. 19:16
 5/6 Zakathol ***** válasza:

google -> tápanyagtáblázat

Minden ételnek 100g-jára meg van adva a fehérje, szénhidrát és zsírtartalma Azok alapján számolhatsz.


[link]

2012. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azon múlik hogy nem akarsz - nem tudsz főzni. Akkor ez nem kifogás! Egy napi kajámat megfőzöm fél - 3/4-ed óra alatt. Párolt rizs + párizsi bundás cs. mell, aminek a bundájában van tökmag.

17/F

2012. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!