Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap mell edzésem volt ma...

Tegnap mell edzésem volt ma nagyon izomlázam van illetve múlóban még holnap hagyom hogy teljesen visszaregeneráljak. Ez átlagosnak mondható?

Figyelt kérdés

szóval ez azt jelenti jó gyorsan regenerálok ez átlagosnak mondható? illetve tudnátok adni edzéstervet arra hogyan növeljek a súlyon mert 40 kg-al nyomom ha mondjuk havonta 5 kg-al növelem az jó lessz szerintetek kaja rendben van...


Bicepszem és tricepszem nem tudom hogyan működik edzésen mindig bedurran kemény meg minden de másnak miért nem érzek izomlázat? mert én úgy vagyok vele akkor vagyok megelégedve magammal ha izom láz van mivel akkor viszem be a tápanyagot és megerősödik szóval tegyem külön napra ezeket váll-nál is ez a gond, hát meg mell edzésnél nincs gond szerencsére..


2012. ápr. 11. 18:41
1 2
 11/12 dirtboy ***** válasza:

ha jól értem akkor súly nélkül nem tudod megfeszíteni a bicepszed?

az az nem tudsz egy páros bicepsz pózt úgy felvenni hogy feszíted a bicepszed?

mert ha akkor megy a bicepsz megfeszítése akkor gyakorlat közben is mennie kéne súllyal.

francia vagy egyenes rúddal csinálod?


egykezeseket be tudod fordítani rendesen,tudod hogy a kis ujjad bent legyen.

2012. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
már rendben van csak nekem negatívat nagyon lassan 10 másodpercig kb kell csinálni rájöttem bicepsznél is máris megvan az eredménye ! Köszönöm az eddig válaszodat!
2012. ápr. 11. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!