Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap mell edzésem volt ma...

Tegnap mell edzésem volt ma nagyon izomlázam van illetve múlóban még holnap hagyom hogy teljesen visszaregeneráljak. Ez átlagosnak mondható?

Figyelt kérdés

szóval ez azt jelenti jó gyorsan regenerálok ez átlagosnak mondható? illetve tudnátok adni edzéstervet arra hogyan növeljek a súlyon mert 40 kg-al nyomom ha mondjuk havonta 5 kg-al növelem az jó lessz szerintetek kaja rendben van...


Bicepszem és tricepszem nem tudom hogyan működik edzésen mindig bedurran kemény meg minden de másnak miért nem érzek izomlázat? mert én úgy vagyok vele akkor vagyok megelégedve magammal ha izom láz van mivel akkor viszem be a tápanyagot és megerősödik szóval tegyem külön napra ezeket váll-nál is ez a gond, hát meg mell edzésnél nincs gond szerencsére..


2012. ápr. 11. 18:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
illetve még egy kérdésem volna magasismétlésű edzést lehet használni ha tömegelek? mert ugye szerinte a kaján múlik hogy mit csinálsz ezzel szóval nem szálkásításba megy át nekem nagy tömeg kell!
2012. ápr. 11. 18:44
 2/12 dirtboy ***** válasza:

hogy hogy növeld a súlyt?

eleve úgy kéne edzened hogy egy adott ismétlés számhoz mérten a maximális súllyal.

ha 10ismétlést kell csinálni akkor olyan súllyal amivel max 10megy.


karnál nehezebb izomlázat kiváltani,főleg a bicepszben mert az sokszor dolgozik és kis izom de valamit azért csak érzel másnap még ha nem is rendes izomláz.

karnál mennyi pihenő időd van sorozatok közt?

és milyen ismétlés szám megy?

2012. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kell izomláznak lennie feltétlenül. A mell és hát az nekem is hajlamosabb rá, de bicepszben és vállban szinte soha nincs izomláz. Ez nem gond, ettől fejlődik azért.:)

Nincs előírás, hogy miként növeld a súlyokat, kezdetben menni fog nagyobb ütemben, de lassulni fog. Annyit tegyél rá, hogy a 8-12-es ismétléseket éppen meg tudd csinálni.

2012. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:

/letve még egy kérdésem volna magasismétlésű edzést lehet használni ha tömegelek? mert ugye szerinte a kaján múlik hogy mit csinálsz ezzel szóval nem szálkásításba megy át nekem nagy tömeg kell!/


18:27 válasza


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
dirtboy 3x12 kétkezes karhajlítás állva és durván 1 perc pihenővel
2012. ápr. 11. 18:49
 6/12 dirtboy ***** válasza:
ennyi a teljes bicepsz edzés vagy ez csak egy gyakorlatod?
2012. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ennyi rá a gyakorlat néha csapok hozzá egykezesekkel beforgatást és ennyi..úgy gondolom erre nem kell sok gyakszi mivel amugy is kis izomcsoport
2012. ápr. 11. 18:52
 8/12 A kérdező kommentje:
az rendben van hogy 8-12-es számot tartsam de akkor nem durran be semmi itt gondolok magamnál szűken nyomásnál inkább csak a testemmel dobálnám itt már azért megküldöm ha meg lejjebb veszem a súlyt akkor bedurran de akkor több ismétlés lessz belőle 20-30 is akár..
2012. ápr. 11. 18:54
 9/12 dirtboy ***** válasza:

hát azért ettől több kéne.

kiviszek a kocsiba 10 akryl kádat akkor kb ennyit dolgozik a bicepszem mint a teljes bicepsz edzésednél.

én 3-4 gyakorlatot szoktam rá.

állva egyenes vagy francia rudas

kézi súlyzós bicepsz

scott pados bic

és 21 ezés

2012. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de van egy kis probléma a bicepszemmel felső holtponton nem tudom maximálisan ráfeszíteni mintha elhagyná magát a kar vagy nem tudom oké maximálisan kinyúlik a bicepsz de mikor felemelem a súlyt akkor a felső ponton nem tudom megfeszíteni de bedurran mégis mivel lassan koncentráltan csinálom..ezt lehet korrigálni?
2012. ápr. 11. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!