Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka : Napi 20 perc...

Rubint Réka : Napi 20 perc önmagadért - tippek, tapasztalatok a lapos hashoz? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg van a CD és aki esetleg próbálta, vagy ért hozzá a segítségét kérném.

Az egyik 20 perces rész a hasról szól, és szerintetek milyen gyakran(naponta?kétnaponta?)kellene csinálnom, hogy május végére lapos legyen a hasam?

Nem vagyok kövér, csak valamiért a hasam alsó részén "úszógumi" alakult ki.

14 éves vagyok és 155 cm magas, 42 kg.


Lehet, hogy valaki "korainak" tartja, hogy lapos has kelljen nekem, egy 14 évesnek, de ha a helyemben lennétek, megértenétek. Nem akarom, hogy a hasamon felesleg legyen, mert a többi testrészem VISZONYLAG vékony, és néha amikor meglátom a hasam szégyenkezek, mint pl. tavaly nyáron, amikor takargattam.


Lehet későn kezdem el, de ha van ötletetek, hogy gyakran kellene csinálnom a hasformáló részt akkor kérlek segítsetek. Akár napi 2x is ha ez kell a célomhoz.


Kérlek olyan ne írjon, aki csak piszkál, hogy : 14 évesen minek kell lapos has?" vagy hasonló.


Köszönöm!



2012. ápr. 11. 19:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

*étterem

Bocs összemosódott két topic a fejembe, de akkor is jó lenne odafigyelned az étkezési szokásaidra, ha nem is a mekiben ebédelsz! ;)

2012. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Köszi a megerősítést, hátha így hatásosabb a jótanács.:)

Én általában igyekszem előbb finoman előadni a dolgokat, mert azt tapasztaltam, hogy ha nem így teszek, akkor jön a sértődés és már csak azért sem fogadják el a segítséget.

Munkatársaimmal ugyanez a helyzet. Évek óta fogyóznak az általuk jónak gondolt kiskegyed szintű módszerekkel, de hogy nekem elhigyjenek valamit...

2012. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon szívesen!


Igazából a harmadik ugyanolyan kérdésnél szoktam (válogatás nélkül) mindenkinél bedurvulni és átmenni Csernusba :))) azt vettem észre hogy néha ez a stílus jobban bejön, mint a cukormázas - bármiről is legyen szó... és ha még úgysem megy, akkor hagyom a francba mivel csak segíteni szeretnék, de ha ennyire nem hallgatnak rám, akkor ki vagyok én hogy az ő életébe beleszóljak, nemde? Amúgy az ő teste azt csinál vele amit akar (nincs rám hatással) :))) és onnantól kezdve én már csak mosolygok magamba mikor már a 99.-ik fogyókúrás sikertelenségéről számol be az illető (bár az még néha vicces is hogy egy 20+ feletti nem érti meg hogy nem fogyókúrázni kell, hanem elkezdeni mozogni + a kajára odafigyelni (= ezt nevezik életmódváltásnak) XDDD


Amúgy sajnálom a kérdezőt (14), mert egyrészről legalább suliban "tanulhatnának" ilyenekről (pl: tesiórán egy két elejtett mondat pl: nem véletlenül van heti 2 tesióránk, mert ha végre kikerülsz a suliból és abbahagyod a heti 2x mozgást akkor lógni fog a hasad, a segged (persze, tudod olyan Csernus stílusban nyomatni XDDD) ....stb mondatok, vagy bioszórán (ha van még ilyen?) hogy mit ne együnk, ha nem szeretnénk nagyon kiszúrni magunkkal), másrészről meg ugye ott a tv.... majdnem minden második reklám a kajálásról szól! És nem éppen a sárgarépát reklámozzák benne, hanem a sok cukros, adalékanyagos kaját! Szóval egy 14 évesnek (akinek még annyi önkontrollja sincs mint egy 20-nak) nagyon nehéz dolga van, ezt elismerem. ja meg ott vannak a kortársak is: "megyünk a mekibe, nem jössz??" mondataik... de viszont az hogy 3*2 sort egy 14 éves ne tudjon értelmezni.. jaj, biztos nem jogi pályára készül a kis kedves XD (de amúgy aranyos próbálkozás volt :)))


Nálam akkor indult el a folyamat, amikor belegondoltam, hogy az ereimbe nem "nutella" "chips" "kóla" és a több folyik, hanem pl: víz és had ne soroljam... másrészről rájöttem, hogy adalékanyagok nélkül is tudok létezni, igaz azóta a bolognai szószomnak az íze más lett (=már kerülöm a poros tasakot, inkább lehámozok egy paradicsomot, felszeletelem, a megpirított húsra rádobom, egy kis vizet öntök alá és tovább párolom, majd sózom, borsozom, teszek bele fokhagymát + szórok rá bazsalikomot... ha még nem szép piros a színe, akkor keverek bele egy kis pirospaprikát.... és kész, kb ugyanannyi időbe kerül, és ugyanannyiból jön ki, mint a tasak!!! és itt a lényeg: tudom, hogy az alapanyagok amiket használok nem adalékanyagos (remélem a pirospaprikát már nem keverik), így kinézetre ugyanaz, de az íze tök másmilyen :) és ugyan mitől? Hát gondolom a válasz sejthető: az adalékanyagoktól! Amúgy ha egy mezei ételízesítő összetételét is megnézed, akkor abban is van cukor!!!!! (húslevesbe meg minek a f@szomba a cukor, nemde????) ráadásul úgy van összedarálva az egész, hogy nem is látod mi van benne eredetileg! (jaj jut eszembe, hallottad/hallottátok az új EU-s trendet? Elméletileg az ételízesítőkbe szöcskéket fognak beledarálni, hogy így vegyék rá az európaiakat, hogy egyenek szöcskéket, mármint így kezdjék beépíteni a táplálékláncunkba a szöcske menüt XDDD B@ssszus azért kíváncsi leszek, hogy a zacsira rá lesz-e írva hogy: " a termék nyomokban szöcskét, vagy szöcskelábat tartalmaz(hat)"? XDDDD (és ezt a kedves kérdezőnek is írom.... na gondolom ezek után 1000x megnézi a nutelláját... hiszen ő kérte, hogy ne kezeljük 14 évesként, nemde???? ;))

2012. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%

ui: kimaradt


Jaj, amúgy nagyon vicces volt amit ti ketten itt lerendeztetek :))) mármint te mint a cövek álltál (ki a saját véleményed mellett) miközben a kérdező bepróbálkozott, hogy ki tud-e belőled szedni egy "igent"?! :))))

de most komolyan! És amúgy irigyellek a kitartásodért! (tudod, a "nyugi beszéljük meg" stílusodat! ) ;)

2012. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Igen, azért kiállok a véleményem mellett, ha finoman is.:)

Hányszor van ez koxos kérdésnél is, hogy le merem szólni a danaboljukat és hogy ők biztosak benne, hogy abból csak izom lesz. Én akkor azt írom, (ha többszöri próbálkozásomat sem értik meg), hogy akkor próbálják ki, többé nem szólok bele és majd meglátják mi lesz.

Viszont akkor miért kérdezi meg valaki, hogy használ e, ér e valamit, lefogyok e tőle, elég ha csak 5 percet, stb. okos kérdések.., ha a választ nem fogadja el. Akkor nem kell megkérdezni, ha valaki biztos a sikerében. Szerintem.:)

2012. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem azért, mert alapjában véve egy szövevényes okosan felépített marketinggel fűszerezett fogyasztói társadalomban élünk: pl: ha ezt megveszed ilyen leszel, rendelj utána, hogy tartani tudd... (pl: rákpáncélos média maszlag) Viszont arról már nem nagyon tesznek említést, hogy azt az eszközt használni is kellene, mert ugye könnyebb valamit megvenni (pl fitt labda) (vagy beszedni pl: kox) mint megdolgozni érte, nemde?!


Amúgy (és ez inkább a kérdezőnek szól) meg lehet nézni pl: a bodyrock-os zuzanna-t is (yt a barátod) na hát ő igen keményen megdolgozik az alakjáért és tuti nem koxol...eddig én csak az alakját irigyeltem, de most már-már a kitartását is és a lelkesedését is! :))))

2012. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves "rossz zsaru"!

Nem fogok leállni vitázni veled, sőt el se olvastam amit írtál.Hogy miért? Mert nem érdekel! Nem viselkedek gyerekesen kezdjük ott, mivel most is értelmesen leírom a véleményem, és az aki gyerekesen viselkedik Te vagy.

Ez van! Sajnálom.

Ajánlom, hogy máskor olvasd el rendesen a kérdést,mert direkt le írtam hogy olyanok ne írjanak, akik kötekednek.


És számítottam az ilyen emberekre, mint Te, ezért is egy jó tanács: ha tudod, hogy nem fog sikerülni leadnom a felesleget, nevess rajtam, vagy bánom is én, de nem kell itt még játszani az észt.


UI: Kérlek több kommentet ne írj! Köszönöm.

2012. ápr. 12. 15:09
 18/20 anonim ***** válasza:
38%

pffff... baszzus!


hát gratulálok ezzel a kb 5 sorral nem csak bebizonyítottad de hitelt érdemlően alá is támasztottad hogy éretlen gyerek vagy te még, olyan akinek ha azt mondják hogy nem, bedurcizik és szalad a szobájába telepityeregni a párnáját!


Javaslom szaladj neki egyszer (legalább azért mert időt szántam RÁD), másrészt meg NEM érdekem hogy ne add le a felesleget ( MÁR ÍRTAM: NEKEM HOZZÁD SEMMI KÖZÖM NEKEM TÖK MINDEGY HOGY NEKED SIKERÜL_E VAGY SEM, MERT ABBÓL SEMMILYEN HÁTRÁNYOM SEM ELŐNYÖM NEM SZÁRMAZIK)...


..és ha azt akarod, hogy FELNŐTTKÉNT KEZELJENEK, akkor ne viselkedj gyerekesen, és hallgasd meg a másikat is! Mert a végén lehet TE NYERNÉL VELE TÖBBET?! Oké, akkor majd 10 év múlva várjuk a következő kérést tőled: " nem értem mit rontok el, miért nem sikerül a 9999.-ik fogyókúrám???"


És kedves másik válaszoló! Most mondom azt hogy igazad volt! Tényleg én sem értem miért kérdeznek, ha nem tudják elfogadni a választ!? XDDDDDDDD

2012. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Csak úgy mondom nem lesz 9999.-ik fogyókúrám, mivel a 42 kg egyáltalán nem olyan sok. Ja, és csak úgy megemlítem, lehet, hogy fiatalabb vagyok nálad, de sokkal NORMÁLISABB és ÉRTELMESEBB is vagyok.


És többet nem fogok visszaírni, tombold itt ki magad nyugodtam újra, mert ÚGY IS TE JÖSSZ KI BELŐLE SZÁNALMASAN, mivel mindenki le****. Legfőképp Én.

A Soha Viszont Nemlátásra.

>.<

2012. ápr. 13. 20:50
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért, mert behisztiztél, még igenis igaza van a "rossz zsarus" válaszolónak. Tényleg meg kellene értened, hogy hiába has izmozol, az nem fog lemenni, ha 10x annyit visszazabálsz a nutellás kenyérrel. (hiába nem eszel sokat, az pont elég ahhoz, hogy a mozgásod energia szükségletét fedezze, és a többi máris nem fog lemenni). Nem ellened mondja senki, hogy mást egyél, minket nem zavar ha maradsz a nutellás kenyérnél, ugyanis te fogod ezzel a módszerrel idén nyáron is takargatni magad.
2012. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!