Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejérzékeny lettem, most hogy...

Tejérzékeny lettem, most hogy folytassam a tömegnövelö étrendemet?

Figyelt kérdés

A fö probléma az, hogy eddig reggelente meg ettem 250gramm túrót, ezt ettem tejjel és müzlivel.

Most egy hete, azzonnal hogy tejterméket kapok be, mehetek fosni. (elnézést).

Egy hete nem eszek rendesen, és leis adtam pár kg. Most úgy érzem vissza jött az étvágyam, bár tejet kerülöm, most mit egyek reggelire?


2012. ápr. 12. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem volt jó eddig sem a reggelid. :)

Próbáld ki a natúr zabpelyhet proteinnel. Először nézd meg tejsavó proteinnel, ha ezt sem bírod, akkor szója , tojás, vagy ami még jobb marhaproteinnel (Carnivor).

2012. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tejsavóból is csak tiszta izolátumot válassz, az laktózmentes.
2012. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, zabpehelyt tejjel szokás enni, nem igaz?


Itt a problémám...

amúgy fözni szoktátok a zabpehelyt?

Régen minden reggel zabpehelyt ettem, de a túrós-müzlis reggelimböl több tápanyagot kaptam, ezért váltottam át, de most úgy érzem egyiket se tudom enni..

2012. ápr. 12. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell tejjel enni semmit, mert nem hiányzik a tejcukor és tejzsír senkinek. Kicsit vízzel megfőzöd a zabpelyhet (van aki ezt sem teszi) ráborítod a finom proteint és már mehet is az arcba. Ebben benne vannak a szükséges tápanyagok, felesleges tejjel elrontani.:)
2012. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez ellég furcsán hangzik.. csak rá szórodd a fehérje pórt? és bekapod?

Gondolom, lehetséges, csak nehezen mehet le?



mint mondtam ez itt bevett szokás, hogy zabpehelyt reggeliznek. Régen kb ebböl éltek az emberek, más egyszerüen nem nö itt.. krumpli meg répa kívül.

2012. ápr. 12. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, zabpehely + protein+ annyi víz, hogy egy egy sűrű masszát kapj, összekutyul és kész.:)

A túró meg mehet este utolsó étkezésnek, a lassan felszívódó kazein miatt, ami ellátja éjszaka az izmokat jó kis fehérjével.

Napközben meg csirke-rizs+zöldség, vagy hal-krumpli, ilyesmi.:)

2012. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ci.ara ***** válasza:

:/ hát az nem jó

próbáld változatosan elkészíteni már amennyire lehet "

pl zab+protein joghurt/kefirt/tej/víz/


Hát a túrót nekem sem bírja a gyomron én is egyből a wc-n kötök ki szóval azt kiiktattam az étrendemből :D

2012. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

Majd holnap kipróbálom a zabpehelyt egy kis fehérjével.

Remélem a fehérjét bírja a gyomrom, különben nem tudom hogy fogok tömeget növelni.. (mivel a fehérje-pór, tejtermékböl származik, voltam ma a boltban de az ürge nem tudot olyat találni ami tej-érzékenyeknek való..)

2012. ápr. 12. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszomban írtam, hogy van protein por tojásfehérjéből,szójából és marhahúsból is:

[link]

2012. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!