Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki ilyet akar elérni,...

Ha valaki ilyet akar elérni, akkor milyen étrendet javasoltok hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


80kg vok 186 cm. Van még rajtam kis felesleg, de ezt már az étrend változtatással le tudnám faragni, de nem tom hogy változtassak étrendet, miket lehet enni, miket nem?


2009. jún. 18. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez a kérdés már meg lett válaszolva, ne legyél nyomi, olvass!
2009. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
jah.. ez már volt! Vagy nem tetszettek a válaszok megpróbálod újra hátha most mást mondunk? :)
2009. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem volt megválaszolva, mivel azt is én írtam tudom, de abban nem válaszolt senki az étrend témára és azért új kérdést írtam. Olvasni meg én tudok.
2009. jún. 18. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvass figyelmesebben mert biztos vagyok benne hogy linkelve volt az ALAPISMERETEK nevű betűhalmaz amiben van ÉTREND is de gyengébbek kedvéért iderakom mégegyszer!


[link]

[link] <-- milyen meglepő itt az alapétrend!

2009. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ezt szerinted ki eszi meg?
2009. jún. 18. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy étrend te agyoniskolázott (már bocsánat a szóhasználatért) . Nem úgy van kitalálva, hogy a te ízlésednek tökéletesen megfeleljen . Olvasd el mind2 linket , aztán alakíts ki magadnak egy étrendet . De a legegyszerűbb az lenne , ha fehérjeport használnál . Szerintem . Az a lényeg hogy sok fehérjét és lehetőleg kevés zsírt egyél naponta lehetőleg többször, edzés előtt kb 2-2,5 órával szénhidrát- és fehérjedús kaja kell , és az edzés után fél órán belül ugyanez . Nagyon röviden ennyi .
2009. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Én
2009. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos reménytelen eset vagy még egy ilyen satnya test kialakításához is, mint ez a Jonathan fiú!
2009. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"És ezt szerinted ki eszi meg?"

Az, aki úgy néz ki mint a képen, meg az is akin többször annyi izom van.

2009. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ezt ki eszi meg? Pl én! De téged nem az eszedért szeretnek szerintem! Bár ezekszerint a testedért sem..
2009. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!