Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani otthoni...

Tudnátok ajánlani otthoni edzéstervet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom edzeni a legideálisabb kondiban, de nincs időm lehetőségem eljárni itthonról, munka és tanulás miatt.

Viszont otthon vannak kézi súlyzóim plusz egy francia rúd is. Súlytárcsák vannak plusz tehát a súly emelése nem gond.



Tehát gyakorlatilag szeretnék kérni egy jó otthoni edzéstervet, kézisúlyzó+francia meg amit gondolsz hozzáértő, saját testsúlyos stb..


Arra gondoltam, hogy heti három hétfő-szerda-péntekben csinálnám. További napokon eljárnék futni, hétvégén focizni is szoktam egyszer.


Általánosan szeretnék kicsit erősödni, 180cm vagyok 71kg jelenleg. A hátamat és a vállamat érzem leginkább gyenge pontnak az mindenképp erősítésre szorul.


Tudom a táplálkozás is legalább olyan fontos ha nem fontosabb mint az edzés. Jelenleg nincs pénzem fehérjére, de igyekszem megfelelően fehérjedúsan étkezni.


Köszönöm szépen a segítő választ/válaszokat!


2012. ápr. 13. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezd el ezzel, ha még kezdő vagy, 1-2 hónapig jó lesz, utána válthatsz osztottra: [link]


Ez pedig osztott: [link]

Nyilván a csigás gyakorlatok helyett mást kell kitalálni és a lábgépek helyett mehetne kitörés és merevlábas felhúzás.

2012. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen összeállítottam most egy kezdő egész testes edzést, alapul vettem hozzá a linkelt programot.


Fekvőtámaszozás, 4 súlyzós gyak egy bicepsz,(franciarúddal) tricepsz,(egykezes súlyzókkal) hát(mellhez húzás döntött törzzsel) és váll( oldalemelés vagy vállból nyomás) guggolás vádli és hasprés.


Tegnap lenyomtam, jó kis izomláz lett a jutalmam mára! :)



A három edzésnapon kivűl 2-3 alkalom futás.


Ez most bőven elég lesz alapozásnak szerintem. Mit gondolsz?

2012. ápr. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!