Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A capoeira fiúknak való sport?

A capoeira fiúknak való sport?

Figyelt kérdés
Lány (17) vagyok és nemrég elkezdtem ezt a Brazil (táncos) harcművészetet. Viszont sokan mondják, hogy ez nem lányoknak való. Pedig vannak női capoeira-sok. Nem fogom az végett abbahagyni, hogy piszkálnak érte, de kíváncsi vagyok mit gondoltok!

2012. ápr. 14. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én véleményem szerint ez a sport unisex. Régebben én is űztem ezt a sportot hobbi szinten mert érdekelt csak beleuntam mert rájöttem hogy ez nem nekem való:D Egyébként nyugodtan csináld azt amit szeretsz más sportot ne csinálj amit nem szeretsz mert csak szenvedés lesz az. Vannak női capoeirások úgyhogy ne hagyd abba, nem éri meg. Aki meg piszkál magára vessen vagy csak irigykedik.
2012. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 -pandy- válasza:

Bizonyára tudod,hogy a capoeira honnan ered.

Ebből kiindulva unisex.

Ha kétségeid vannak ott a jútúb.

2012. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek kétségeim. Női csoport társam is van. Csak azt nem értem ezt mások mért nem képesek megérteni. Nem csak a fiúk "akrobatikázhatnak" manapság. Ha egy lány csinálja egyből fújolnak és jönnek keménykedni... Persze tisztelet a kivételnek...
2012. ápr. 14. 16:05
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, én ahány ilyen csoportot láttam, mindig volt vagy 25 csaj, meg 2-3 srác.
2012. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ahova én járok (kezdő csoport) van 10 fiú és 2 lány. A videók többségében is fiúk vannak :/ Pedig van nemzetközi lány capoeira verseny. Bár szerintem ez egyrészt lealacsonyító hogy mért kell külön...
2012. ápr. 14. 17:15
 6/17 anonim ***** válasza:

az egyik legnevesebb itthoni oktató egy brazil csajszi.

szóval?

2012. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tudtam :D utána is nézek, köszi!

Na ezek után szóljon, majd be akárki, lesz mit felhoznom! :D

2012. ápr. 15. 14:31
 8/17 anonim ***** válasza:
A Capoeira tánc az tényleg lányoknak való. De a Capoeira, mint harcművészet az mint előttem írták unisex. Azonban, mint Harcművészetet két helyen oktatnak csak az országban.
2012. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát egyáltalán nem tánc max táncos. Rinkán nevezik úgy néven hogy "az a bizonyos táncos harcművészet"

Amúgy aerobik van belőle :P

De én a harcművészetet csinálom :D

2012. ápr. 15. 17:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Komáromban vagy Szegeden tanulsz Capoeira-t. Mert össz-vissz ezen a 2 helyen oktatják, mint harcművészetet.
2012. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!