Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme így edzeni?

Van értelme így edzeni?

Figyelt kérdés

Heri 3x4 edzek súlyzóval + szorgalamsan nyomom a fegyencedzést is:)

Azzal ugye nem ártok ha nyomok napközben 5-15x mondjuk 15-20fekvőt? Csak amikor éppen mozgok a házon belül és pont eszembe jut.

A Kérdésem az hogy van értelme növelni tudom így az állóképességemet? És ugye nem árt?

Ez egyébként ezen a héten kezdtem el és csak a szokásos izomlázam van de egyenlőre még nem érzem hogy többet bírnék?



2012. ápr. 14. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp van értelme edzeni, nem gond ha a fegyencet meg a súlyzót együtt nyomod. Az állóképességre én inkább kardio mozgást csinálnék a helyedben... :) Ja és nem az 1. héten fogod látni a változást.. :)
2012. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajna bicaj,futásra nincs időm ez meg csak 1-2óránként 1percet vesz igénybe mivel sokat vagyok gép+tv előtt ezért gondoltam arra hogy 1-2óránként nem árt egy kis mozgás :)

2012. ápr. 14. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Kicsit ellent kell mondanom annyiban, hogy ha az izomnövelés is cél, akkor én nem javaslom a napközbeni többszöri fekvőtámaszozást, mivel az izom regenerálódását rontod vele, ha nem hagyod pihenni. Kardio az mehetne.

És igen ,nem hetek, hanem évek munkája van egy jó fizikumban.:)

2012. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok hatalmas izmokat most csak 36os karom van de kb 40es lenne a cél (még idén:D) és szálkás testalkat (széles vállak,kockás has) ezek majnem jók is a fő célom hogy nagyon kitartó és erős legyek :)

ehát ha 4-5órán át kőkemény fizikai munkát kell csinálnom akkor azt bírjam és nem essek össze 1óra után:D


Kajám rendbe van mondjuk nem iszok fehérjeturmixot csak c-vitamint meg izületvédőt + napi 6-8x eszek (Ha nincs "normális kaja" akkor inkább keveset mert nem akarok hízni.

2012. ápr. 14. 11:19
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha tud valaki olyan kardió edzést ami jobb ennél és otthon is elvégezhető minden extra gép nélkül (csak súlyzóval vagy saját testsúlyal) akkor az írhat:)

Gondoltam még a kettlebellre csak azt nem tudom hogy van-e értelme így(ilyen napi 5-10x 5perces gyakorlatokat csinálni)

2012. ápr. 14. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem mi a célod, de a kis izomtömeg növeléshez is rendben kell lenni a kajának. A kis izomnöveléshez is kell regenerálódási időt biztosítani. Fehérje turmix az jó lenne edzés után, mivel így tudnád leggyorsabban visszatölteni a tápanyagokat.

Nem kell félni tőle ez csak kaja, tejből van kiszűrve.

De ezek csak tanácsok, nem muszáj megfogadni, ha te úgy gondolod, hogy mindent helyesen végzel.:)

ezt még olvasd el: [link]

2012. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy jó lenne de pénzhiány miatt nem ittam eddig se fehérjeturmixot max 5e forintot tudnék rá szánni ha van olyan ami havi 5ből kijön akkor lehet hogy jó lenne (majd utánanézek)
2012. ápr. 14. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél power proteint, 4kg-osat kapsz 10ezerért. Ha edzés után eszel belőle 40-50g-ot, akkor is csak 1kg fogy el egy hónapban. Így 2500 Ft egy hónpra a proteined. De ha még reggelre is raksz a zabpehelyhez belőle, akkor is csak 5000 Ft/hó.
2012. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van értelme! Látható eredményt azonban csak folyamatos edzéssel lehet elérni. Ha úgy érzed nincs kitartásod járj valamilyen csoportos edzésre. Lehet hogy pénzbe kerül, de motivál arra hogy ne hagyd abba. Hisz milyen "gáz" ha a többieket látod, hogy hajtanak te meg lustulsz :)
2012. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Még hozzátenném:

Amúgy vannak olyan helyek ahol heti 2 alkalommal vannak edzések 1-2 órások 1000-1500 forint között mozog alkalmanként. Megéri, nem is szabad az embernek túlhajszolni a magát mert megárt a testnek :D Max az edzéseken kívül futsz napi 1 órát amúgy a futás a test 70% megmozgatja és javít az állóképességen.

2012. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!