Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért futnak furán a lányok?

Miért futnak furán a lányok?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem hogy oldalra dobálják a kezüket futás közben. Ennek valami csontozati oka van?
2012. ápr. 15. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és nem így futok, biztos mutáns vagyok O.o
2012. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azok biztos csak a divatfutó csajok
2012. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ez egy nekem való kérdés. Heti kétszer futok a Margitszigeten, és én is mindig ezen csodálkozok, sőt többnyire röhögök is rajta, mert annyira fura. Néha alig bírom magam visszafogni, hogy ne szóljak oda: Hát te mit csinálsz?


Nem csak az van, amit te írsz, bár az is nagyon feltűnő. Van aki nem a kezét, hanem a lábát dobálja hátrafelé furán, van aki nem talpra érkezik, hanem lábujjhegyre, mint egy őzike, van aki egy furcsa hullámvonalban halad, ezért szinte lehetetlen megelőzni stb. Egyszóval a futáshoz nem tartozó kényszeres mozgásokat végeznek.


Nem hiszem, hogy csontozati oka van, én inkább kényeskedést látok benne, illetve azt, hogy az illető nincs szokva a futáshoz, valami különleges dologként éli át, és ennek megfelelően azt hiszi, hogy a természetes mozgás helyett valami különlegeset kell produkálnia, amikor fut.


Egyébként még az is feltűnt nekem, hogy ma már jóval több nő fut mit férfi, ami egy hóbortnak tűnik. Az itteni kérdésekből is látom, hogy nem a futás kedvéért futnak, ami a normális lenne, hanem szebbek akarnak lenni. De azért az jó, hogy terjed a futás, és talán majd belejönnek.

2012. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért említettem meg csak a kézdobálást mert az a leggyakoribb :D
2012. ápr. 15. 20:48
 5/6 anonim válasza:
mert sok lány utál futni és unalomból futnak ugy :D :D :D
2012. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a csajok unják. Nekik nincs sok látnivaló. Nekünk jobb, beállunk egy formás fenék után és úgy könnyebb körbefutni a kört. :)
2012. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!