Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz milyen port...

Szálkásításhoz milyen port ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szálkásítani szeretnék, főleg a hasamnál. Heti kétszer fogok járni kondizni, de szeretnék kezdeni valamit az étrendemmel is. Tudnátok ajánlani valami port, ami ebben segít és nem okoz hormonzavart és esetleg étvágycsökkentő is?
2012. ápr. 15. 20:07
 1/9 dirtboy ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés és nincs fogyasztó por sem,rögvest szólok amint feltalálták őket de addig is szálkásító étrended legyen és hogy valami porformájú kaja is legyen ezért tejsavó proteint vegyél edzés utánra.
2012. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
krétaport
2012. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak Bunny válaszát tudom idézni

"Sya én egy 19 éves srác vok 100 kilógramm és szeretnék tőlled valami jó kis szálkásító port vagy kapszulát,amit ajánlassz köszi szépen előre is

Válasz 2012-03-29 22:03:28

szálkásító por az a fűrészpor, mert fából van, az meg szálkás. vokba meg lehet főzni."

2012. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vokba...:D
2012. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
[link] én is ezt fogom szedni de énnekem fogynom kell zér de szeritnem jó szákásíttásra is :) + étvágy csökkentő :)
2012. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:

/én is ezt fogom szedni de énnekem fogynom kell azért de szerintem jó szákásításra is/


ja mert aki szálkásít az nem fogy és aki nem fogy az nem is szálkásodik,igaz?

2012. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
áááááááááááááá aki nem ért hozzá inkább ne írjon ide mert még jobban behülyíti szegény kérdezőket!
2012. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mármint a # 6-ra gondoltam
2012. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!