Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam, Hot...

FeeroP kérdése:

Melyiket válasszam, Hot Iront, vagy Kettlebellt? 34 éves elhízott, rossz ízületekkel, térdben porckopás, fájós háttal rendelkező férfi vagyok. Nem rendelkezem sport múlttal. Várom a segítő válaszokat!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 20:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok heti két edzésre elmenni az edzés időpontja miatt. Az egyik hétköznap van, és nem érek oda. A másik szombat délelőtt van, és arra tudok elmenni. Én örülnék ha több edzésre is eljuthatnék, illetve a heti két kettlebell mellett elmenni thai box, vagy sima boksz edzésre. Ez lenne a legjobb, de erre most abszolút nincs lehetőségem.
2012. ápr. 28. 10:26
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam kettlebell edzésen. Nagyon jó, nagyon gyilkos. Viszont senkinek sem ajánlom, hogy otthon önállóan videóról tanulja meg. Nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.
2012. máj. 3. 14:10
 13/13 anonim ***** válasza:
A hot iron kb 10 éve van Németországban, ide lehet, hogy csak 1-2 éve jött be. Erről tudok nyilatkozni, mert ezt csinálom, rengeteg gugolás, kitörés van, ami az izületeket is próbára teszi, ez nálad lehet, hogy még súlyok nélkül is megterhelő lenne. Először mindenképp étrendváltás kell.
2013. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!