Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan hátizomgyakorlato...

Tudtok olyan hátizomgyakorlatokat, amiből a csuklyás izmot ki lehet kapcsolni és végezhető otthon is?

Figyelt kérdés
túl erős a csuklyásizmom és nem tudom tőle megmozdítani a trapézizom alsóbb részeit, sőt a vállgyakorlatokban is zavar hogy így mindig felhúzom a vállamat.

2012. ápr. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

erős,vagy nagy?

mert nem feltétlen ugyanaz a kettő.

egyébként meg kép nélkül önkép zavarra tudok csak gondolni.

2012. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én most nem értelek. Az összes hátizom és vállizom gyakorlat közben felhúzom a vállamat, és a csuklyámat terheli így, és a többi hátizom nem dolgozik. Próbáltam mindenhogy, de egy ponton mindig felhúzom a vállamat. Ezért olyan gyakorlatot keresek, ahol valahogy ki van védve, hogy felhúzzam a vállamat. Ennek mi köze az önképhez?
2012. ápr. 17. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorold be kisebb súlyokkal a helyes végrehajtást, mert hiába ajánlanék gyakorlatokat, ha nem pontos a kivitelezés.
2012. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel úgy tűnik, hogy a mozgásmintámmal van a baj, ezért a súly majdnem mindegy. Valami olyan gyakorlat kéne, ahol a karokat alapvetően lefelé kell mozgatni. Egyet már találtam, de ahhoz kell egy állvány.
2012. ápr. 18. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!