Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a melledzésemmel?

Mi lehet a gond a melledzésemmel?

Figyelt kérdés
vagy talán nem is az edzésemmel van gond hanem csak alapbol szar a mellem..:/nos tehát max erőbedpbással edzem a mellem egy héten 1szer maximum 2szer,fekvenyomás 4x12,minusz 45,plusz 45 szintén 4x12,tárogatás,és kézi súlyzóval fekvenyomás 4x12.tök bedurran meg minden,másnap szétvet az izomláz a gond az hogy ennek ellenére LE VAN MARADVA a többi testrészemhez képest.Itt megint van egy érdekesség ami miatt hülyének néztek amjd biztos:D tehát igazábol bazi nagy rendeset rá lehet markolni DE EGYSZERŰEN SZEMBŐL NEM LÁTSZIK mintha semmi nem lenne.Ötletek,miért,hogyan tudnék segíteni?
2012. ápr. 16. 22:31
 1/6 dirtboy ***** válasza:

az edzés szám ez legyen heti 1.

az is lehet hogy sok neked ez a gyakorlat,néha a kevesebb több továbbá lehet még gyakorlat végre hajtási hiba,túl sok pihenő idő és lehet még nem megfelelő táplálkozás is.


azért nem látszik szerintem szemből rendesen mert magasabb a testzsír% od és így nem rajzolódik ki a melled körvonala.

2012. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
183cm-hez vagyok 80kilo kb "semmi" zsír nincs rajtam: D legalábbis nemsok,de kössz a választ!
2012. ápr. 16. 23:00
 3/6 A kérdező kommentje:
pihenőidő fél maximum egy perc,ha a táplálkozásommal lenne hiba akkor viszont máshova se fejlődnék normálisan nem?
2012. ápr. 16. 23:01
 4/6 dirtboy ***** válasza:

elvileg de, csak mivel nem ismerlek ezért bele kalkuláltam azt is hogy tévesen látod magad és a többi sem annyira fejlődik mint kéne csak azt hiszed.

/nem kell megsértődni/

2012. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti 1 edzés elég, ha intenzíven dolgozol. Másfelől pedig dolgozz rá a melled belsőfelére, lehet, hogy amiatt nem látszik rendesen, mert az van lemaradva.
2012. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyen heti egy edzés mellre, viszont a belső részére nem lehet külön dolgozni, mivel a mellizom rostjai vízszintes tapadásúak, tehát nem lehet egy izomrostnak csak az egyik felét megfeszíteni.


Amúgy nem tuti, hogy le van maradva a mellizmod, csak a legtöbb ember a mellizmoktól mindig jóval nagyobb fejlődést vár el, mint a reális. De ezeket nem degradálóan írtam, kéretik ezért sem megsértődni.:)

2012. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!