Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal tüntethetem...

Milyen sporttal tüntethetem el a derék-körüli zsírpárnát?

Figyelt kérdés
Derék, pocak, csípő. Ez az amit elszeretnék tüntetni. Soha nem volt darázsderekam, de mióta megszültem rettenet... Mindenhol vékony vagyok, csak kimondottan a derekam tűnt el, és pocakom lett, illetve hátul rendesen meglehet markolni a felesleget. Mit csináljak? Milyen edzést ajánlotok?

2012. ápr. 21. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szex!de komolyan:D
2012. ápr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak derékból fogyni, mivel nincs helyi zsírégetés. Szálkásító diéta kell és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép.
2012. ápr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Montez,de mindenhol olyan sovány vagyok, vékony lábak, karok... ha még onnan is "fogyok" az gáz lesz, nem?
2012. ápr. 21. 12:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Jesszusom, ha nem szexelnék, gázabb lenne??? :D :D :D
2012. ápr. 21. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Szex nélkül mindig gázabb.:)

Nyilván lemegy más helyről is a felesleg, mivel azt nem tudod megtenni, hogy csak az óhajtott területről adj le zsírt. De ha jól összerakott szálkásító diétád van, amit be is tartasz, akkor izomból nem, vagy csak csekély mértékű veszteség lesz. Sőt a kezdőknél még izomnövekedés is lehet az első pár hónapban, bár ehhez általában tömegnövelő étrend kell. Ki kellene egészítened az aerob edzéseket egy kis guggolással, kitöréssel és a kart is megdolgoztathatnád súlyzókkal.:)

2012. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Montez, köszönöm jól hangzik :) mindenképp kipróbálom!
2012. ápr. 22. 00:28
 7/11 anonim ***** válasza:
oks, itt találsz egy-két mintaétrendet: [link]
2012. ápr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Montez, melyik diétát ajánlod nekem az ajánlottak közül? 172cm/60-62kg vagyok. Hozzátenném, hogy 13 éve egyáltalán nem sportolok. Szóval kicsit nehéz lesz a "visszatérés"
2012. ápr. 22. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez kb. jó lenne, de azért átvariálnám: [link]


Reggel enném a zabpelyhet és 30g proteinnel nem joghurttal, így több fehérje lenne. És nem kell 100g zabpehely levenném 50-60g-ra, így már is csak 120g lenne a napi ch bevitel.

2012. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
30gr proteinnel? Pontosabban?
2012. ápr. 22. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!