Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Látványizmokat szeretnék...

Látványizmokat szeretnék fejleszteni. Milyen szereket szedjek? Nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

Adatok: korom 14 170cm magas vagyok és szálkás nem tul izmos.

1 héten 2 szer járok uszni de mindennap tudok kondizni rendelkezek egy fekvöpaddal és egy futópaddal sajnos csak mindennnap 15 percet tudok kondizni és 15 percet tudok futni is a futopadon sajnos nincs több idöm :(

De milyen szereket szerezzek be hogy a látvány izmaim fejlödjenek föleg a karomat szeretném! milyen gyakorlatokat csináljak hogy a karom izmosabb legyen?



2012. ápr. 22. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
14 ne egyél szereket
2012. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami jó kis szenny szteroidot javaslok neked, de ha csak "látványizom" kell akkor akár egy pár lufit is bedughatsz a pólód alá
2012. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendet szedjél.
2012. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:
100%

synthol

még edzeni sem kell hozzá, ez a majom a videón sem emelt soha egy súlyt sem sztem:

http://www.youtube.com/watch?v=78mrsdb0w1k

2012. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ci.ara ***** válasza:

clint

ez a videó áhhhhh szakadtam xD :D ezek már csöcsök a srácon xD :D

2012. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

látványizom pff... gondolom az alkarra, a csuklyára meg a mellre és a vádlira gondolsz. Olvasd el bodybuilder.hu-n az alapismereteket. És eddz külön az alkarodat, csináld ezt az alkar edzésként sztem: [link]

És szerezz be egy tömegnövelőt/fehérjeport AMI NEM SZER mr.látványizom.

2012. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!