Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes?

Szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés
Nos az lenne, hogy szeretnék valamilyen küzdősportot elkezdeni. Van rajtam egy kis súlyfelesleg de mindig is mozogtam valamit 5 évig kéziztem, jó erőben vagyok. Bírkózásra szereznék járni és elég kicsi vagyok 14 éves koromhoz képest csak 165 centi és 76 kiló. Vállas vagyok és hátas. Szerintetek így érdemes elkezdeni, hamar hajlékonyabb leszek (mert úgy tudom oda kell az is)? Ja igen és nemutolsó sorban az is lenne a kérdésem h ez a mozgásforma jó e a diétámhoz? Előre is köszi:D
2012. ápr. 23. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, eléggé nagy tévhitben vagy! 14 éves korhoz képes 165cm az nem rossz! Az a 76 kiló meg mindenképp jó kezdésnek a birkózáshoz! Sok sikert!
2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért vagyok tévhitben mert az osztályban és az évfolyamban is a kicsit között vagyok:D És köszönöm a válaszod!:)
2012. ápr. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!