Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kéne egy jó testépitő edzéster...

Kéne egy jó testépitő edzéstervet! Mit szóltok a Kreatin és a NitroX nevü teljesitmény fokozo együtes használatára?

Figyelt kérdés
Testalkatom kb 173 cm és 62 kiló tehát vastag vagyok mint a gázcső.Nem vagyok csonsovány inkább nagyon szálkás.Most szeretnék elkezdeni testépiteni komolyabban vagyis az étkezésről már olvastam nem vagyok laikus.Egy olyan edzésterv kéne amivel tudnék fejlődni izmosodni ( nem akkarok Arnold lenni hanem egy olyan hogyha valaki rámnéz azért levágja hogy az izmokat nem a szél hordta őssze )kb 10-12 kiló izmot szeretnék magamra szedni ( lábra is edzem nem strandgyúros vagyok) tudom hogy ehez akkár évek is kellenek.Olyan irjon akinek van tapasztalat a testépitésben és ne olyan aki csak azt tudja irni hogy Naturan edzj mert őssze mész na rájuk nemvagyok kiváncsi.Szóval egy 3 napos egész testes edzés terv kell ami jó kezdőknek tömeget növelni ( no fogyás).
2009. jún. 22. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Body.builder.hu-n az edzés szekcióban találsz kezdő, haladó, mindenféle edzéstervet. A kreatint elsőre nem ajánlanám, amíg nem vagy tisztában a szellemi résszel, érezned kell a gyakorlatokat és az izmokat, tudnod kell a helyes végrehajtást, tehát először ezeket tanuld meg. Kreatin helyett vegyél fehérjét. NO fokozóknak is akkor van értelme, ha már benne vagy és úgy érzed megakadtál, nincs kedv, nem jön a fejlődés! Kreatinnal az is a probléma hogy mindenképpen fedett leszel tőle, amit aztán le kell diétázni szal megette a fene az egészet. Én azt mondom tanulj meg _jól_ kajálni, _jól_ edzeni, aztán ha minden jól megy, léphetsz tovább!
2009. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az elöttem szoloval, én se ajànlok még semmit szedni, mig igazàn bele nem jössz a gyakorlatokba és meg nem szokod az edzést! Mert ha most elkezdesz valamit pl. fehérjét szedni s mellette nem edzel rendesen pikk-pakk ràd dob vagy 10kg zsirt!
2009. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal . Az edzéstervet tekintve pedig ajánlom a [link] linket , illetve ezt :

[link] .

2009. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbálkozz fehérjével, esetleg tömegnövlővel, de más kiegészítőket hagyd meg későbbre. Amúgy meg mondd már meg nekem hogy fehérjétől hogy jön rá 10kg zsír? ALAPISMERETEK!
2009. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!