Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés előtt melyik creatint...

Edzés előtt melyik creatint ajánljátok?

Figyelt kérdés
Edzés előtt szeretnék creatint fogyasztani utána szoktam fehérjét+szőlőcukrot.Elég ez ahoz hogy nagyobb izomfejlődés legyen?

2012. ápr. 29. 10:50
 1/7 Krisz85 ***** válasza:

Nem, az izomfejlődés három pillére a fontos:


megfelelő kaja

megfelelő intenzízású edzés

és a legfontosabb megfelelő mennyiségű és minőségű pihenő két edzés között,


+ vitamin és folyadékbevitel,


edzés után pedig inkább fehérje + full force fast carbot használj ne szőlőcukrot mert az egy rakás......


a kreatin jó kúraszerűen, ad egy kis pluszt de szerintem nem ér meg vele foglalkozni költsd a pénzed inkább kajára vagy izületvédőre , stb

2012. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sima monohidrátot port, nem kapszulát javaslok, bármelyik márkából. Szénhidrátos étkezés előtt menjen 10 perccel. Az edzés utáni turmixba is menjen egy adag, a dextróz segíteni fogja a felszívódást.
2012. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze én is úgy gondoltam, ha minden egyéb rendben van, kaja, vitamin...:)
2012. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A KAJAROL TUDOK DE VAN VMI AMI GYORSITJA AZ IZOMFEJLODEST ES NEM KAROS?
2012. ápr. 29. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs, Krisz jól leírta, hogy mik a legfontosabbak. Az izomnövekedéshez idő kell, nem tudod pár hónap alatt kigyúrni magad.
2012. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat turelmes leszek van olyan por amit erdemes inni kiegesziteskent vagy eleg a feherje+Carbox koszi
2012. ápr. 29. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ennyi elég; tömegnövelő étrend, edzés után protein+ gyors ch, multivitamin. Kreatin kicsit segíthet, de nem csodaszer, anélkül is jól lehet fejlődni.
2012. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!