Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Eddzek még rá?

Mit csináljak? Eddzek még rá?

Figyelt kérdés
hasizomra edzek lassan két hónapja minden nap, és érzem (dicsekvés nélkül) hogy már jó kemény, de felette van zsír talán, nem tudom. nem sok, vékony gyereknek is mondanak csak van egy kis zsíréteg, pont annyi hogy ne lehessen látni a hasizmot..mit csináljak? folytassam tovább az edzést?

2012. máj. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Diétázz!
2012. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azaz?
2012. máj. 1. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen szálkásító diétád, napi 3g*testtömegkg fehérjével és 2-2,5g*testtömegkg szénhidráttal + 3-4 aerob edzés (pl kocogás) egy héten.
2012. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
60 kg vagyok (16 éves) ha ez számít..tehát azt mondod hogy napi 180 g fehérjét egyek csak és 150 körüli szénhidrátot?? nem lesz az kevés? + oké hogy mondjuk egy tojás egy bizonyos súlyú, de abból mennyi a fehérje? honnan tudod?
2012. máj. 1. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

6 g fehérje van kb. 1 tojásban, de tápanyagtáblázatokban benne vannak az értékek: [link]

Találsz ott még mintaétrendeket is.

Amúgy azt mondom, hogy neked előbb tömeget kellene növelni tömegnövelő étrenddel és pl súlyzós edzéssel, majd utána leszálkásítani.

2012. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben a korban nem kell még annyira porciózni..még növök úgyis, eloszlik nem?
2012. máj. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!