Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal mit tudok...

Ilyen alakkal mit tudok kezdeni? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék derékból fogyni,hogy homokórásabb legyen és hasról,kézről is,de popsit meg jó lenne kerekíteni,a combot izmosítani.


2012. máj. 1. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond az alakoddal, de végezhetsz combra, fenékre guggolás, kitörést, lábemelést hátra térdállásból. + mehet mellé heti pár alkalom kocogás vagy bicaj.
2012. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Férfiként azt tudom mondani, hogy nagyon szép alakod van! De ha mindenképp változtatni akarsz rajta akkor szálkásító étrend azaz sok fehérje és mérsékelt szénhidrát bevitel(3g/testsúly kg fehérje és 2g/ testsúly kg szénhidrát) valamint heti 3-4 aerob edzés(kocogás, bicajozás) min 35-40 perc , de nem csak a derekadból fog menni a "felesleg" hanem mindenhonnan ahol van , hiszen helyi zsírégetés nincs. :)
2012. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha az aerob edzés mellé végzek egy kis súlyzózást,akkor a formák még megmaradnak?:)
2012. máj. 1. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Sőt még javulnak is, de így is rendben van a forma.:)
2012. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos élőbe nincs de azért köszi:)
2012. máj. 1. 22:06
 6/9 anonim válasza:
anorexia..
2012. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal..Magyarországon mindenki anorexiát,aki nem egy dagadt tehén.Megszoktuk gyk :D:D
2012. máj. 7. 11:16
 8/9 A kérdező kommentje:
anorexiás
2012. máj. 7. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az alakod.:)
2012. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!