Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki vagy nem?...

Szerintetek ez ciki vagy nem? (fontos)

Figyelt kérdés
Kicsit duci vagyok, imádok/tam sportolni, mozogni, de ahol most lakom nincsen rá lehetőségem, egy szabad helyen nincs ahol egyedül lehetnék. Konditerem kizárva arra nincsen felesleges pénzem. Ezért gondoltam arra h más kiút híján, kimegyek a közeli parkba futni, viszont kicsit visszakozom, mert én vhogy csak csinos, lányokat, fiukat látok kinnt mozogni, és félek hogy kinevetnének az emberek ha látnak :( szerintetek? Normális válaszokat ha kérehetem. köszi. 19/L

2012. máj. 1. 21:18
 1/5 anonim válasza:
100%

Azért indulsz el futni, hogy a "duciságod" úgymond megszüntesd, tehát abszolúte nem ciki, én mindig is nagyra értékeltem ha a konditeremben vagy a közeli futópályán "duci" sőt egyenesen túl súlyos embereket láttam.

Tisztelem őket, és kész!

2012. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán, sőt elismerés annak aki tesz valamit magáért.
2012. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Öltözködéstől függ. Ne vegyél fel feszülős, túlontúl hangsúlyos ruhákat.

Egyszerű kényelmeset, akkor nem röhögnek ki.

(Azért írom ezt, mert bevallom őszintén Én, ha nem is röhögöm ki, de furán nézem azokat a nőket, akik nem kis felesleggel rendelkeznek mégis úgy feszül a ruhájuk, hogy az nemigaz)


És sok sikert meg kitartást!

2012. máj. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm minden válaszadónak!:)
2012. máj. 2. 10:26
 5/5 Yepp1999 válasza:
Ez olyan mintha egy beteget kinevetnenek mert korhazba ment.Ha futsz az azt jelenti ,hogy teszel a problemad ellen ,szoval egyatalan nem ciki. Amugy meg hajra ,es sok sikert! :3
2018. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!